Як відкрити свій таксопарк. бізнес план таксопарку.

Діяльність служби таксі полягає в об'єднанні приватних перевізників за допомогою диспетчера на взаємовигідних умовах. Власники таксопарку можуть мати в наявності і власні автомобілі, хоча такий варіант організації бізнесу буде набагато більш витратним і менш рентабельним.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - офіс;
  • - меблі та оргтехніка;
  • - рації і шашки;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для початку необхідно зареєструватися в податковій інспекції. Можна стати індивідуальним підприємцем або організувати юридичну особу. Для відкриття міського таксі немає необхідності в отриманні ліцензії на перевезення. Цей момент суттєво полегшує процедуру організації бізнесу.
2
Краще перед початком організації таксопарку скласти бізнес план. Розрахуйте в ньому всі ваші витрати і доходи на основі аналізу ринку збуту і ваших конкурентів.
3
Підберіть офіс, в якому буде знаходитися головний рація і диспетчер. Він може розташовуватися абсолютно в будь-якому місці, навіть в житловому приміщенні. Головне, щоб вам було зручно приймати там заступають на зміну і що йдуть з роботи водіїв.
4
Придбайте все необхідне обладнання. Вам знадобляться мінімальний набір офісних меблів для диспетчера, рації, шашки, оргтехніка. Обов'язково наявність міського телефону, а також мобільних номерів різних операторів.
5
Найміть співробітників. Вам будуть потрібні кілька диспетчерів, які працюватимуть в 3-4 зміни, і водії з особистими автомобілями. З таксистами ви повинні укласти договори, відповідно до яких ви будете виступати агентом, і стягувати з них агентську уяву. Звичайно, можна оформити їх і по трудовій книжці, але так вам доведеться вести за них розрахунки з податковою інспекцією, пенсійним фондом та іншими державними організаціями.
6
Розробіть прайс-лист на ваші послуги. Бажано, щоб ваш таксопарк не обмежувався пасажирськими перевезеннями. Щоб витримати серйозну конкуренцію на ринку таксі, необхідно надати клієнтам повний спектр послуг: вантажні перевезення, послуги кур'єра, доставка продовольчих замовлень, зустріч в аеропорту і на вокзалі, послуга «тверезий водій» та інші.
7
Проінформуйте своїх потенційних клієнтів про те, що ви відкрилися. Найскладніше - залучити нових клієнтів і перевести їх у розряд постійних. Для цього необхідно, щоб ваше відкриття було гучним і підігріло інтерес. Відмінно підійдуть великі знижки для перших клієнтів, проведення акції з розіграшем цінних призів. Не забувайте і про рекламу. Використовуйте для цього всі можливості: друковані ЗМІ, місцеве телебачення і радіо, інтернет, листівки, візитки в кафе, клубах, готелях тощо, зовнішня реклама на вокзалах і в інших людних місцях міста.