Як відправити посилання на відео.

Користувачі, які спілкуються в інтернеті, досить часто стикаються з ситуацією, коли набагато простіше і швидше відправити співрозмовнику посилання на відео, ніж описувати сюжет цього ролика. Тим більше що на відеохостингу робиться все можливе для спрощення процесу надсилання та розміщення посилань.
Вам знадобиться
  • - браузер.
Інструкція
1
Найпростіший і очевидний спосіб отримати адресу, яку можна буде відправити друзям в якості посилання на відео, полягає в копіюванні з адресного рядка браузера. Для того щоб це зробити, відкрийте сторінку з відео. Клікнувши по адресному рядку браузера, яку можна помітити під головним меню, виділіть її вміст. Скопіюйте виділений адресу в буфер обміну комбінацією клавіш Ctrl + C.Еслі адресний рядок у вашому браузері відсутня, скористайтеся меню «Вид». Вибравши опцію «Панелі інструментів», поставте галочку в чекбоксі "Панель навігації» або «Панель адреси». Назва панелі з адресним рядком залежить від браузера, який встановлений на вашому компьютере.Скопіровав адресу сторінки з відео, ви можете вставити його за допомогою комбінації клавіш Ctrl + V в запис на стіні в соціальній мережі, в приватне повідомлення, повідомлення електронної пошти або чату. Якщо відео не захищене налаштуваннями приватності, ваші друзі зможуть перейти за посиланням, клікнувши по ній, і переглянути ролик.
2
Можна відправити посилання на відео за допомогою опції «Відправити» або «Поділитися». В англомовних інтерфейсах це опція Share. Для того щоб використовувати цю опцію, натисніть на кнопку «Відправити» або написи «Поділитися», яка, зазвичай, розташована під вікном плеєра. На відеохостингу YouTube після натискання на цю кнопку ви отримаєте можливість скопіювати вже виділений пряму адресу відео, який можна вставити в повідомлення. При використанні цієї опції стосовно до роликам, розміщеним в соціальних мережах, з'являється можливість розміщення посилання на власній стіні або на стіні обраного користувача з числа друзів.
3
На сервісі YouTube існує можливість відправки посилання на адресу електронної пошти. Для того щоб скористатися цією можливістю, натисніть на кнопку «Відправити». Після цього натисніть на кнопку, що з'явилася «Відправити по ел. поштою ». Введіть електронну адресу і, при бажанні, текст повідомлення. Натисніть на кнопку «Відправити». Володар адреси електронної пошти отримає вашу посилання навіть у тому випадку, якщо у нього немає власного аккаунта на YouTube.
4
На багатьох відеохостингу існує можливість розміщення посилань в соціальних мережах. Для того щоб це зробити, натисніть на кнопку тієї соціальної мережі, в якій зареєстрований ваш аккаунт. У вікні, введіть коментар до заслання. При відправці посилання в мережу Facebook користувачеві надається можливість, вибравши відповідний пункт із списку, розмістити посилання у себе на стіні, на стіні у друга або відправити посилання у вигляді особистого повідомлення. Для відправки посилання у вигляді повідомлення слід ввести ім'я користувача, якому призначено повідомлення, і натиснути на кнопку «Відправити».