Як зліпити череп.

Череп - та частина скелета, яка найбільш цікава дітям будь-якого віку. Кожен малюк, уявляючи собі острів скарбів або піратів, завжди першим назве незамінний, присутній у всіх фільмах атрибут - череп. Багато дітей просто мріють мати у себе цю унікальну постать, але от як зліпити череп - не мають поняття.
Вам знадобиться
  • Пластилін або скульптурна глина, біла пакувальний папір, паперові серветки, клей ПВА, повітряна кулька, наочний малюнок черепа, парафін або рослинне масло, блюдце, ножиці, вода.
Інструкція
1
Візьміть малюнок черепа. Це буде свого роду наочний посібник для вас. Такий малюнок можна знайти в інтернеті і роздрукувати, взяти з будь-якого журналу або книги про піратів або ж намалювати самостійно на аркуші паперу.
2
Почніть виготовлення самої «болванки». Виліпити по картинці підставу. У випадку, якщо ви ліпіть череп з глини, глиняний «болванку» необхідно після роботи поставити сохнути на кілька діб (2-3, залежно від розчину).
3
Візьміть заготовку черепа і обробіть її поверхню рослинним маслом або парафіном. Паперові серветки порвіть на дрібні частини, покладіть шматочки в блюдце з водою на кілька секунд. Подумки розділіть виріб на дві частини (потилицю і лицьова частина). Візьміть розмокші шматочки серветки і нанесіть їх на одну з частин черепа.
4
Закривайте повністю серветками потиличну частину, а лицьову обліпили, залишаючи очниці і отвори для носа і рота. Основу черепа обклеювати не варто. Дайте заготівлі просохнути після нанесення першого шару серветок. Вся вода повинна стекти.
5
Візьміть пакувальний папір, рясно змочену клеєм, і нанесіть її другим шаром, наступним після паперових серветок. Просушіть заготовку (1 день).
6
Нанесіть третій шар, такий же, як і попередній, з пакувального паперу з клеєм. Просушіть заготовку (1 день). Потім зніміть вийшла заготовку з «болванки» і оклейте за таким же принципом другу частину черепа. Зіставте обидві половинки черепа.
7
Подрежьте по необхідності нерівні краї ножицями. Скріпіть дві частини по шву за допомогою смужок пакувального паперу і клею ПВА. Робити це необхідно як зовні черепа, так і всередині. Знову просушіть.
8
Закрийте за допомогою невеликих шматочків пакувального паперу шви і поглиблення, зробіть паперову окантовку країв. Підправте всі отвори для очниць, рота і носа. Покрийте весь череп клеєм ПВА і поставте просушитися.
9
Нанесіть шар фарби необхідного кольору на отриманий череп і дайте висохнути. Тут найкраще використовувати водоемульсійну фарбу. Покрийте виріб лаком.