Як додати пам'ять на жорсткий диск. програма для додавання пам'яті на диск с.

Якщо ваш жорсткий диск невеликої ємності, то ви рано чи пізно, напевно, зіткнетеся з проблемою браку вільного місця. На жаль, додати пам'яті на вінчестер неможливо: потрібно або міняти його на більш ємнісний, або додавати безпосередньо ще один жорсткий диск . Але є декілька способом звільнити деякий простір на жорсткому диск е, очистивши його від «сміття» і непотрібних файлів, які можуть залишатися на ньому після видалення програм.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Клацніть по розділу жорсткого диск а лівою кнопкою мишки. Потім в контекстному меню виберіть "Властивості", далі - «Очищення диск а». Зачекайте кілька секунд, поки система не сканує вибраний вами розділ. Далі у вікні відзначте типи файлів, які система може видалити (наприклад, автономні інтернет-сторінки та ін.), І натисніть ОК, а потім - «Видалити». Після цього якийсь диск овое простір буде очищено. Відповідно, пам'яті стане більше. Таким чином виконайте цю операцію з усіма розділами вашого жорсткого диск а.
2
Також звільнити місце на жорсткому диск е вам допоможе програма TuneUp Utilities. Знайдіть її в інтернеті, скачайте і встановіть на свій ПК. Запустіть програму. Коли TuneUp Utilities запускається вперше, вона починає сканувати ваш комп'ютер. Дочекайтеся завершення сканування, а потім натисніть «Виправити проблеми». Знову чекайте кілька секунд, після чого потрапите в основне меню програми, в якому виберіть «Звільнити місце на жорсткому диск е». Після цього перейдіть в розділ «Непотрібні файли» та виберіть «Очистити».
3
Після завершення операції очищення ви знову опинитеся в розділі «Очищення жорсткого диск а». На цей раз виберіть «Старі резервні копії» і «Очистити». Після повернення в меню очистки диск а виберіть «Функції Windows». Перегляньте запропоновані функції. Якщо ви не користуєтеся якійсь із них, то вимкніть її. Для цього натисніть по рядку «Вимкнути програму на час». Більшість програм, які там будуть запропоновані, мало затребувані, а їх відключення значно звільнить диск овое простір.
4
Далі в головному меню програми пройдіть на вкладку «Оптимізація системи» та виберіть «Видалення неробочих ярликів». Дочекайтеся завершення аналізу системи, після чого виберіть «Очистити». Місця це звільнить незначно, зате зробить роботу системи стабільніше і швидше.