Як заправити кольоровий картридж 22 hp. Як заправити картридж hp 22 самому.

Картриджі типу 22 використовуються в багатьох струменевих пристроях фірми Hewlett-Packard. Вони мають відносно невеликою ємністю і швидко витрачаються, особливо при великих обсягах кольорової печатки.
Інструкція
1
Розташуйте кольорової картридж HP 22 таким чином, щоб контактна площадка картриджа була повернута від вас. Видаліть пластикову наклейку, розміщену на поверхні корпусу, для того щоб отримати доступ до заправних отворів. Усередині картридж цієї моделі поділений на три відсіки, в яких розташовуються чорнило різних кольорів. У верхньому відсіку розташовуються червоні чорнила, в нижньому лівому - жовті, в нижньому правому - сині.
2
Для заправки вам знадобиться багаторазовий шприц. Візьміть його, надіньте голку і заповніть приблизно 5 грамами чорнила одного з трьох кольорів.
3
Усередині відсіків з чорнилом розташовуються спеціальні губки. Через заправний отвір введіть голку всередину губки на глибину від 0,3 до 0,6 сантиметрів. Будьте обережні, якщо ввести голку на більшу відстань, є ризик пошкодження картриджа. У цьому випадку після заправки він буде протікати. Після введення голки всередину губки почніть акуратно уприскувати чорнило. Не використовуйте значних зусиль - під великим напором чорнило можуть виплеснутися і забруднити ваш одяг і приміщення. Якщо ви помітите, що чорнило почали витікати з отвору, негайно припиніть заправку - це означає, що картридж повний. У цьому випадку втягніть назад близько 1 грама чорнила. Повторіть зазначену операцію для всіх кольорів.
4
Прикріпіть назад відокремлену вами етикетку. Якщо вона була пошкоджена, використовуйте шматок скотча або ізолюючої стрічки.
5
Використаний шприц необхідно промити під струменем води. Це допоможе уникнути змішання чорнила різних кольорів при наступних заправках.
6
Встановіть у принтер заправлений картридж і виконайте кілька кольорових відбитків. Якщо на віддрукованих документах присутні дефекти друку, залиште картридж в принтері на добу, щоб дати чорнилам можливість протекти до друкуючої голівці. Крім того, пам'ятайте, що при тривалій відсутності наповнених картриджів залишки чорнила в дюзах друкуючої головки можуть засохнути. У такому випадку їх необхідно просто промити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HPFG7epV4hI
Зверніть увагу
Інструкція по заправці Hewlett Packard: HP 21, 22, 27, 28, 56, 57. Якщо з'явиться така необхідність, то потрібно на деякий час, до 24 годин, залишити картридж в принтері для того, щоб дозволити чорнилам досягти друкуючої головки. У картриджах, які довгий час стояли порожніми, може висохнути друкуюча головка, тому картриджі слід заправляти відразу ж, як тільки в них закінчується чорнило.
Корисна порада
Інструкція по заправці картриджів, як заправити HP №122 Black, №122 color для HP Deskjet 1000/1050/2000/2050/3000/3050/3070. Закінчилася картридж бажано заправити відразу. Заправка картриджа, який зберігався порожнім деякий час, більш проблематична і не завжди приносить позитивний результат. Чим довше картридж зберігався тим складніше промити голівку вона може засохнути так, що картридж можна буде сміливо викидати і купувати новий.
Якщо у вашому принтері закінчився картридж - зовсім не обов'язково купувати новий або платити гроші сервісному центру за перезаправку. Маючи потрібні знання, ви цілком можете самостійно здійснити нескладну процедуру перезаправлення картриджа для принтера HP, попередньо з'ясувавши, яка у вас модель принтера, і який в ньому встановлений тип картриджа. Представлена нижче інструкція підходить до більшості струменевих принтерів HP.
Інструкція
1
Витягніть картридж з принтера, візьміть очищувальну серветку для комп'ютерної техніки і акуратно протріть соплову пластину - зовнішній елемент друкуючої головки картриджа. Тепер візьміть чисту серветку і поставте на неї картридж так, щоб друкуюча головка опинилася внизу.
2
Зніміть з кришки картриджа наклейку і підготуйте шприц з тонкою голкою для заправки, заповнений чорнилом потрібного кольору. Колір чорнила повинен відповідати кольору отвори, в яке ви їх заливаєте. Всього отвори три - за кількістю трьох кольорів чорнила. Заливайте кожен колір по черзі, вставивши голку в отвір.
3
Заправляйте картридж чорнилом до тих пір, поки ви не побачите їх надлишок в заправну отворі. Після цього шприц потрібно дістати, ретельно промити і висушити голку, після чого набирати інші чорнило і заправляти резервуар з наступним кольором.
4
Слідкуйте за тим, щоб чорнило не змішувалися у картриджі - протирайте і промивайте шприц, протирайте зайві чорнило на самому картриджі.
5
Після закінчення заправки всіх отворів потрібними кольорами, герметично заклейте їх наклейкою або скотчем. Потім візьміть тонку голку і проткніть скотч над кожним отвором.
6
Перевірте, чи не потрапили чорнило на соплову пластину і друкувальну голівку. Очистіть серветкою залишки чорнила, переконайтеся, що картридж чистий і готовий до використання.
7
Вставте картридж в принтер, увімкніть його та перевірте коректність друку.
Зверніть увагу
Якщо у вас виникли труднощі при заправці або подальшій установці картриджа, негайно зверніться до сервісного центру.