Як відправити гроші післяплатою.

Термінова передача грошей на великі відстані легко вирішується за допомогою такої послуги, як відправка грошей післяплатою. Переваги даного способу - доступність, своєчасність, гарантовані безпека і збереження грошей.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Грошові перекази близьким і знайомим людям по території РФ і в інші країни, допоможуть вирішити багато важливих проблем.
2
Надіслати гроші післяплатою можна через відділення поштового зв'язку або банки. Обов'язково будуть потрібні паспорт, адреса відправника, точні відомості про адресата, гроші. Іноземним громадянам буде потрібно пред'явити міграційну карту, де в обов'язковому порядку має бути зазначено місце реєстрації.
3
Щоб відправити гроші післяплатою спочатку потрібно заповнити бланк поштового переказу. Бланк видається в поштовому відділенні зв'язку. Форму бланка можна попередньо скачати в Інтернеті.
4
Відправником на лицьовій стороні бланка заповнюється блок, обведений жирною лінією. Зворотний бік - виключно для заповнення адресатом.
5
Бланк заповнюється російською мовою. У разі переведення грошей в межах території республіки РФ, можливе заповнення бланка на її державною мовою. При цьому обов'язково має все бути продубльовано російською мовою.
6
Працівник поштового відділення зв'язку зобов'язаний перевірити правильність заповнення бланка, т.к. пошта несе відповідальність за подальший переказ грошей.
7
Адресат отримує повідомлення про те, що на його ім'я надійшов грошовий переказ. Отримати гроші можна як у поштовому відділенні, так і на дому. Попередньо одержувач повинен заповнити оборотну сторону бланка відповідно до паспортними даними та даними міграційної карти, які він зобов'язаний пред'явити працівнику пошти (якщо вона є).
8
В момент отримання грошового переказу з адресата стягується грошова сума відповідно до тарифами на цю послугу. Тарифи у кожного поштового відділення можуть бути різними. Вони включають в себе поштовий тариф з доставки, що залежить від регіону, розміру страхового збору, а також обов'язкового збору пошти. Нараховується ПДВ. Точна сума розраховується на початковому етапі здійснення перекладу.