Як навчитися малювати танки.

Намалювати танк не так просто, як здається не перший погляд. В першу чергу це пов'язано зі його структурою - махина являє собою корпус з прикріпленою зверху баштою, що обертається на 360 ?, гусеницями і дулом. Але зрозумівши, як малюються ці основні елементи, ви зможете впоратися із завданням.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Зробіть начерки танка, дуло якого направлено в сторону. Зобразіть горизонтальну лінію, трохи вигнуту посередині. Проведіть під нею ще дві прямі лінії, пересічні в місці, розташованому під точкою вигину верхньої. З'єднайте ці місця вертикаллю. Також проведіть вертикалями зовнішні граничні точки двох ліній. Потім домалює призму, розташовану на основній частині корпусу танка, яка символізуватиме вежу танка.
2
Намітьте кордону гусениць. Дві лінії нижньої частини корпусу зобразите невеликими дугами. З внутрішньої сторони додайте ще дві риси, що зображують ширину гусениць. Проведіть горизонталь - поділіть гусениці навпіл. Під нею намалюйте колеса, що розташовуються в середині гусениць. Для цього лінію коліс поділіть на рівні відрізки, кожен з яких буде осьової лінією одного колеса. Розміри коліс повинні бути неоднаковими - ті, що розміщені ближче до передньої частини, намалюйте більш крупніше, ніж колеса, що знаходяться в задній частині танка.
3
Намалюйте дуло танка. У верхній частині проведіть пряму лінію, а під нею намітьте ще одну. Ближче до основи дула прорисуйте кілька кілець, розміщених на деякій відстані один від одного.
4
Зробіть промальовування деталей. Від заснування дула вниз до серединної лінії гусениць проведіть дві паралельні лінії. Прорисуйте щитки, що закривають гусениці. Один з них проведіть по всій довжині танка, а другий зобразите невеликої видимої його частиною, яка визирає з-за корпусу танка. Дрібні деталі варто малювати жорстким типом олівця для більш чіткої промальовування.
5
Затемните внутрішній простір близько коліс. Проведіть горизонтальні лінії по всій ширині гусениць для зображення їх рельєфності. Зверніть увагу, що розміри гусениць повинні бути приблизно в 2 рази менше висоти всього танка.