Як вивести гроші з webmoney.

WebMoney - це найпопулярніша електронна платіжна система, що є універсальним засобом взаєморозрахунків в мережі. Цією системою успішно користуються мільйони користувачів у всьому світі. Однією з проблем, що виникають при роботі з нею, є виведення коштів з WebMoney.
Вам знадобиться
  • - програма WM Keeper Classic;
  • - банківська карта або рахунок в банку.
Інструкція
1
Запустіть програму WM Keeper Classic на вашому комп'ютері і перейдіть на вкладку «Мої WebMoney». Після цього ви побачите досить солідний список способів виведення WM, найпоширенішими з яких є поштовий переказ, переказ Western Union і «Переклад WM на вказаний вами банківський рахунок», причому остання можливість, мабуть, найбільш затребувана.
2
Клацніть по посиланню «Переклад WM на вказаний вами банківський рахунок» і авторизуйтесь на сторінці. Мається на увазі, що програма WM Keeper Classic на вашому комп'ютері запущена - це обов'язкова умова успішного завершення операції.
3
Однак вивести гроші з WebMoney ви зможете тільки після того, як відправите скани паспорта та ІПН за адресою docs@guarantee.ru. Якщо ви ще не робили цього раніше, система запропонує вам це зробити.
4
Після того, як документи будуть перевірені, потрібно узгодити шаблон виводу WM. В даному випадку ми будемо виводити гроші на банківську карту, тому заповніть всі необхідні поля. Усі банківські реквізити ви можете отримати у вашому банку. Номером рахунку може бути або ваш рахунок внеску в Ощадбанку, або рахунок карти. Зберігши вийшов шаблон під ім'ям, наприклад, «Висновок на карту», відправте його на погодження. Через два-три дні можете користуватися шаблонів для виведення WM.
5
Шаблонів може бути декілька, наприклад, до них можуть бути прив'язані ваша карта Visa Maestro, на яку вам переводять зарплату на роботі, кредитна карта банку «Російський стандарт» і рахунок вкладу в Ощадбанку.
6
Після того, як шаблон узгоджений, можна ввести необхідну суму і, вибравши шаблон, натиснути на відповідну кнопку. Все, кошти будуть переведені і з'являться на вашій картці через 1-2 дні (може бути, і більше).
Webmoney - найпопулярніша електронна платіжна система в Росії. Вона допомагає тисячам користувачам оплачувати товари та послуги в інтернеті. Підприємці та фрілансери, що використовують «Вебмані» часто стикаються з проблемою виведення грошей. Як же вивести електронні гроші?
Інструкція
1
Зверніться до посередників системи Webmoney. Невелику суму (до 1000 доларів) вам зможуть підготувати миттєво, видадуть готівкою. Комісія складе від 2 до 7 відсотків. Обмінні пункти працюють у всіх суб'єктах РФ і в більш ніж 50 країнах світу. Посилання на список всіх офісів партнерів приведена в розділі «Ресурси» офіційного сайту Webmoney.
2
Одним з найпростіших способів виведення є висновок інтернет-грошей на пластикову карту Visa або MasterCard. Зробити це можна за використанням захищеного сервісу Banking.Webmoney. Для цієї операції необхідно отримати початковий атестат системи. Цей спосіб дозволяє виводити «Вебмані» без комісії.
3
Оформити початковий атестат «Вебмані» ви зможете, завантаживши скан свого паспорта через сервіс Webmoney.Passport. Очікування складе близько тижня. Цей атестат дозволить вам вести торгівлю в інтернеті, отримувати знижки в каталозі «Мегасток» і виводити гроші з системи із зниженою комісією.
4
Якщо вам потрібні гроші для зарубіжної поїздки, має сенс вивести свої WMR і WMZ (електронні еквіваленти рублів і доларів) в чеках American Express. Їх можна обміняти на валюту в будь-якій країні світу. Крім того, вони є іменними - так ваші гроші захищені від крадіжки і втрати. Для отримання чеків American Express потрібно встати в чергу в сервісі Webmoney.Express. Зазвичай бажаючі придбати електронні гроші за чеки не змушують себе довго чекати. Заявлений максимальний час очікування - один тиждень. Але зазвичай угоди відбуваються протягом доби.
5
Володар будь-якого атестата «Вебмані» може скористатися системами грошових переказів. Найбільш популярні: Contact, Western Union, «Юні Стрим». Зазвичай комісія цих фінансових компаній становить від 3 до 5% від суми переказу, а час очікування - до 3 діб. При отриманні грошових коштів потрібно пред'явити паспорт та повідомити ідентифікаційний номер (його вам автоматично відправить система на мобільний).
Корисна порада
Десятки альтернативних способів ви знайдете, вибравши вкладку «Мої Webmoney» у себе в «кіпері» (додатку-агенті). Пройдіть по посиланню «Висновок Webmoney» і почніть ознайомлення з різними варіантами. Серед найбільш екстравагантних - переклад «Поштою Росії» і створення віртуальної банківської карти.