Як зробити льох на балконі. кесон для льоху.

Зібраний урожай ви з успіхом зможете зберегти в міській квартирі на балконі . Для такого «міні- льоху» вам достатньо виготовити контейнер, розміри якого будуть залежати від того, яка кількість продуктів ви збираєтеся в ньому зберігати.
Вам знадобиться
  • - фанера або дерев'яні бруси;
  • - утеплювач;
  • - електричні лампи;
  • - термометр;
  • - дриль.
Інструкція
1
Для виготовлення корпусу контейнера ви можете використовувати оргалит, фанеру, дерев'яні бруски або інший підручний матеріал. Сколотите ящик, з вигляду нагадує тумбу ножний швейної машини з подвійними стінками. Між ними прокладете теплоізолюючий матеріал. Це можуть бути сухі тирса, шлаковата або звичайна вата. Товщина стінок ящика повинна становити разом зі стінками і утеплювачем близько 70 мм. Не забудьте передбачити в ящику отвір для термометра і електропроводки.
2
На бічні стінки всередині контейнера набийте рейки для того, щоб можна було встановити на них полки. Кришку зробіть подібно стінок: подвійну утеплену. Можна, посадивши кришку на петлі, зробити її відкидний, а можна - знімною. В якості додаткового утеплювача укладіть під дверцята подушку або невеликий стьобаний матрац.
3
Виконайте в кришці наскрізні отвори для забезпечення вентиляції? 30 мм. Ці отвори потрібно прикрити планочкою, яка порушувався б в пазах з брусків, прибитих до кришки. На планці виконайте отвори того ж діаметру, що і на кришці. Зрушуючи планку, ви зможете регулювати температуру і повітрообмін в контейнері, повністю або частково закриваючи отвори. Також ви можете зробити для кожного виду продуктів спеціальні полиці в контейнері. Кожну з них можна постачити самостійними дверцятами з боків ящика.
4
Обігрів здійснюється електричними лампочками, потужність яких становить 40 і 25 Вт З'єднайте їх Трьохрежимний перемикачем паралельного або послідовного режиму. У разі якщо температура в контейнері знизиться до двох градусів, ви можете забезпечити плюсову температуру і в тридцятиградусний мороз, включивши лампочки в одному з режимів. Датчиком контролю температури прекрасно послужить ТУДЗ-1. Регулятор, що знаходиться в цьому приладі, дозволить встановлювати необхідний температурний режим. Для електропроводки просвердлите отвори? 15 мм внизу ящика збоку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q5JS8D114xs
Погреби називається приміщення для зберігання продуктів, що знаходиться нижче рівня грунту при нормальній глибині грунтових вод. Його будівництво можливе, як під будівлею, так і окремо на території присадибної ділянки.
Вам знадобиться
  • - лопата;
  • - лом або кирка для розпушення поверхневого шару; - Щебінь або цегляна крихта, а також бітум;
  • - бетон або цегла;
  • - дві труби діаметром 100 мм для вентиляції.
Інструкція
1
Насамперед, дізнайтеся глибину залягання грунтових вод. Якщо рівень їх більше передбачуваної глибини льоху приблизно на метр - півтора, то можна приступати до роботи.
2
Викопайте котлован під майбутній льох. Розміри котловану необхідно взяти на 0,6 - 0,7 метра більше в кожну сторону, ніж передбачуваний льох.
3
Зробіть підставу для підлоги. Для цього насипте і утрамбуйте шар щебеню товщиною близько 50 мм, просочіть його гарячим бітумом. Зверху насипається матеріал статі, в даному випадку - щебінь, шаром близько 20 см і також утрамбовується. Можливо замість щебеню застосування глини з подальшим засипанням її цегляної крихтою.
4
Зведіть стіни льоху, попередньо підготувавши невеличкий фундамент. Товщина цегляної кладки і бетонної стіни повинна бути не менше 25 см, тобто на довжину цегли. Бетон обов'язково проарміруйте.
5
Верхнім перекриттям для льоху в приміщенні є підлога останнього. Тому його необхідно додатково утеплити будь-яким доступним способом. Крім того вам треба зробити люк в льох такої ж товщини, як і підлогу.
6
Щоб зробити льох правильно, йому необхідна припливна і витяжна вентиляція. Для цього в різних кутах по одній стіні виведіть назовні і встановіть труби. Витяжна труба повинна бути вище припливної. При неможливості такого пристрою зробіть невеликі виходи назовні в цоколі будівлі, причому перетин витяжного отвору в два рази повинно бути менше припливного.
7
Льох готовий. Залишилося побілити стіни і ним можна користуватися.