Як створити свою туристичну фірму.

Ідея створення туристичної фірми в наш час дуже популярна серед підприємців-початківців. Справа ця досить прибуткова, але витримати жорстку конкуренцію на даному ринку може не кожен: через два роки після відкриття залишаються чинними тільки 10% компаній.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити свою туристичну фірму , необхідно укласти договір з туроператорами. Вони займаються розробкою турів, формують ціни на них, а також розміри комісійних відрахувань для туристичних агентств. Як правило, чим більший обсяг турів продає фірма, тим на більші комісійні вона може розраховувати.
2
При виборі туроператора слід звернути увагу в першу чергу на надійність компанії, а не на рівень цін. Перш ніж ви укладете договір, визначитеся, на яку аудиторію будуть розраховані ваші послуги. Виходячи з цього, вибирайте найбільш підходящі туристичні продукти, а також операторів, що їх забезпечують.
3
Разом з підготовкою документів та укладенням договорів необхідно зайнятися пошуком та підготовкою приміщення під офіс. Для початку вам буде достатньо офісу площею не більше 20 квадратних метрів. У ньому обов'язково повинні бути виділена телефонна і інтернет-лінія.
4
Після того, як буде підібрано приміщення для офісу, необхідно буде зробити в ньому косметичний ремонт і обладнати для подальшої роботи. Крім того, потрібно закупити меблі та оргтехніку. Не забудьте про дизайн. При зверненні в вашу фірму у клієнта має виникнути бажання скоріше відправитися в подорож.
5
Що стосується персоналу, то на перший час турагентству знадобиться 1-2 менеджера з продажу. Керівник може суміщати роботу адміністратора, менеджера з реклами, а також виконувати обов'язки з обслуговування клієнтів. У міру розвитку бізнесу кількість співробітників може бути збільшено, оскільки одному менеджеру досить обслуговувати понад 100 заявок на місяць.
6
Особливе місце при відкритті туристичної фірми слід приділити рекламі. Найбільшою популярністю в даний час користується реклама на інтернет-сайтах. Ефективною є реклама у фахових виданнях, в періодичній пресі, а також зовнішня реклама.
7
Термін окупності туристичного агентства, природно, буде залежати від числа залучених клієнтів, переліку послуг, якості їх надання. Як правило, окупаються турфірми протягом 1,5-2 років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bIBz7X4X40Q
Ринок туристичних послуг складається з двох гравців - туроператора і турфірми. Перші здійснюють розробку турів і визначають на них ціну. Другі - ці тури продають. Для початківця туристичного агентства необхідно виявити цільову аудиторію, для якої воно буде працювати і специфікацію турів, які буде їм пропонувати. На початковому етапі розвитку фірми головне - перечекати позасезонне час і відправити відпочивати близько 500 туристів. На наступний рік кількість клієнтів зросте вже в 3 рази.
Інструкція
1
Вибираючи туроператора, враховуйте його популярність, термін роботи на ринку і ступінь надійності. Зазвичай розмір винагороди агентства коливається від 5 до 16 відсотків і залежить від віку фірми та обсягу продажів путівок, який вона здатна забезпечити. Як правило, туристична фірма підписує договори з декількома операторами, більшість з них формує тури по ключовим країнам, на яких турфірма спеціалізується, наприклад Єгипет і Туреччина. Решта підбираються так, щоб забезпечити агентство роботою, коли в основних напрямках несезон, і розширити асортимент для своїх клієнтів.
2
Візьміть в оренду приміщення в центрі міста з окремим входом і зручною паркувальної зоною. Або відкрийте офіс в місці скупчення потенційних клієнтів, приміром, в спальному районі. Постійний потік відвідувачів з'явиться не так швидко, зате орендні ставки значно нижчі. Для початківця агентства достатньо площі в 20 квадратних метрів. Обов'язково замовте яскраву вивіску і розмістіть її над входом. Це приверне потенційних клієнтів.
3
В приміщенні проведіть косметичний ремонт. Закупити меблі та обладнання (столи, стелажі, стільці, факс, принтер, комп'ютери, ксерокс). Прикрасьте інтер'єр туристичної атрибутикою - черепашками, корабликами, сувенірами з різних країн.
4
Для роботи турагентства вам будуть потрібні як мінімум два менеджера з продажу. Кількість працівників залежить від обсягу замовлень. Один співробітник фізично не зможе обслужити більш ста заявок на місяць. Оголошення про пошук менеджерів давайте краще на туристичних сайтах.
5
Перших клієнтів допоможе притягти вивіска, розташування офісу, сайт і реклама. Ефективним також вважається подача оголошень в безкоштовні видання. Але в туристичному бізнесі найкращою рекламою є сарафанне радіо. Задоволений клієнт обов'язково розповість про враження від поїздки як мінімум 7- 10 знайомим. В основному рекламний бюджет турфірми витрачається на інтернет - на рекламу на пошукових і туристичних серверах, створення власного сайту.