Як робити японський манікюр.

Головним секретом японського манікюру є використання виключно природних препаратів і матеріалів і, як результат, нігті набувають рідкісний блиск рожевого перлів. У традиційному виконанні японський манікюр виконується в кілька етапів: діагностика стану нігтя, догляд за кутикулою, манікюр і сухий масаж.
Інструкція
1
Обробіть кутикулу пом'якшуючими і лікувальними засобами: маслом-скрабом з жожоба і лотосом, мінеральної сироваткою і гель-скрабом з морськими водоростями. Кутикули бережно видаліть за допомогою дерев'яної палички з татібуна - особливого сорту апельсинового дерева.
2
Сироваткою, що містить екстракт червоного чаю, огірка і ванілі, зволожите кутикулу, цим ви надасте антисептичну дію. Після цього зміцните нігті спеціальною пастою, що містить корисні мікроелементи і мінерали: перлову крихту, сполуки кварцу і кераміди кальцію. Поверхня нігтя вирівнюється і відновлюється, а всі нерівності, жолобки і тріщинки шліфуються спеціальною пилкою з найніжнішої телячої шкіри.
3
Закріпіть отриманий результат спеціальною пудрою Хон, яка завдяки своїй структурі залишається на нігтях у вигляді захисної плівки. За рахунок свого натурального складу (бджолиний віск і парафін) вона діє, як маска для нігтів, одночасно запечатує нігтьові пластини від негативного впливу навколишнього середовища і живить їх корисними речовинами протягом двох тижнів.
4
Закончите процедуру що закріплює і розслаблюючим масажем спеціальними гарячими шовковими подушечками Ацуі, наповненими ароматними травами і мінеральними солями, які покращують кровообіг, знімають втому, тонізують шкіру рук, нігтів і пальців.
5
Нанесіть розгладжує і пом'якшує крем з маслом бамбука і іланг-ілангу.
6
Вся процедура в салоні займає близько 60 хвилин. У домашніх умовах можливо виконати її за 1,5 години. Для повного відновлення нігтів достатньо всього декількох з перервою між ними в два тижні. Протягом двох тижнів повністю засвоюються корисні елементи, які були отримані під час процедури. Для профілактики та здоров'я нігтів японський манікюр рекомендується робити раз на місяць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EStAZgJbOCg