Як вирізати об'єкт у фотошопі і вкласти в інший. Як у фотошопі вирізати об'єкт і вставити.

Виділення і перенесення об'єктів з одного зображення на інше - основний елемент при створенні фото-колажів. З його допомогою можна запросто замінити фон у фотографії або зробити цікаву інсталяцію.
Інструкція
1
Виберіть зображення, з якого потрібно вирізати об'єкт, і відкрийте його в програмі Adobe Photoshop за допомогою команди File - Open.
2
Наблизьте зображення, якщо воно занадто маленьке, за допомогою збільшувального скла. Відрегулюйте настройки зображення - колірний баланс, яскравість і контрастність. Потім виберіть інструмент «Перо» (Pen tool).
3
У верхньому рядку стану ви побачите три квадратика. Виберіть середній квадратик з пером.
4
Тепер на лінії кордону між вашим об'єктом і фоном поставте крапку. Обережно починайте обводити весь об'єкт точками. Лінія, яка при цьому виходить, рухома - затисніть кнопку миші і потягніть її - так вам буде легше обводити об'єкт. Щоб картинка виділилася якомога більш точно, наблизьте зображення. Намагайтеся рухатися точно по межі об'єкта. Не забудьте так само обвести внутрішні зони - в даному випадку це зони між лапкою лівого голуба і тілом правого, а також трикутник фону між їх головами. Коли ви пройдете навколо всього об'єкта, поставте перо в вихідну точку.
5
Навколо об'єкта утворюється суцільна сіра лінія. Тепер клацніть по зображенню правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть пункт Make selection.
6
Навколо зображення з'явиться мерехтлива пунктирна межа. Тепер відкрийте інше зображення, на яке хочете перенести об'єкт, або створіть новий документ (File - New ...). Потім мишкою перетягніть виділений об'єкт на інший документ.
7
При необхідності відрегулюйте розмір об'єкта.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nvGePJbMbFQ
Зверніть увагу
Існують і інші способи виділення об'єктів, наприклад, використання інструменту Magic Wand Tool або масок шару. Але цей спосіб ідеальний для виділення дрібних об'єктів, особливо якщо ви новачок в фотошопі. Але пам'ятайте, що занадто дрібні деталі, такі, як розпатлане волосся або хутро тварин, цим способом буде виділити достатньо важко.
Редагуючи фотографії в Photoshop, часто доводиться виділяти об'єкти. За допомогою виділення об'єкта можна змінити колір, різкість, контрастність певного фрагмента або фону і зробити ще багато цікавого.
Інструкція
1
Існує декілька способів виділення об'єктів, і кожен з них буде актуальний в конкретній ситуації, бо не можна підібрати універсальний засіб виділення на увазі різних форм об'єкта, контрастності і однорідності фону і т.д.
2
Можна виділити об'єкт за допомогою інструменту Magnetic Lasso. Цей інструмент, на відміну від Lasso і Polygonal Lasso, дає можливість пересуватися по контуру об'єкта і виділяти його, не роблячи зайвих клацань миші. Але щоб домогтися точності виділення, слід бути максимально уважним. Будь-який інструмент з набору Lasso не дозволить вам відірватися від роботи, поки ви її не завершите, а це досить виснажливо. Якщо ви працюєте на ноутбуці, скористайтеся тачпадом - це пристрій в даному випадку зручніше миші.
3
Також об'єкт можна виділити за допомогою інструменту Pen Tool. Виділяючи об'єкт з його допомогою, ви можете після закінчення виділення виправити недоліки роботи, додавши додаткові точки по контуру. Робиться це за допомогою затиснутої клавіші Ctrl - Pen Tool перетворюється на курсор і дозволяє пересунути точку виділення. Після того, як ви завершили виділяти об'єкт, клацніть правою кнопкою на об'єкті, і натисніть Make Selection, виставивши значення 2 для розтушовування країв.
4
Якщо на вашій фотографії об'єкт знаходиться на однотонному тлі, можете скористатися швидким виділенням за допомогою інструменту Magic Wand Tool. Для цього виберіть інструмент і встановіть цифрове значення, яке буде в кожному випадку індивідуальним, і клацніть по фону. Спробуйте різні варіанти цифрового значення для інструменту, щоб домогтися точного виділення. Після цього натисніть Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати виділену область.