Як вирівняти пральну машину. вирівнювання підлоги під пральну машинка.

Неправильна установка пральної машини може привести до її швидкого виходу з ладу. Серед основних вимог - не тільки правильне підключення до електромережі та водопостачання, а й установка агрегату строго по рівню. Самостійно вирівняти пральну машину не складно.
Вам знадобиться
  • Будівельний рівень
Інструкція
1
Встановіть пральну машину в тому положенні, в якому вона буде стояти постійно. Переконайтеся заздалегідь, що поверхня підлоги не має виражених вад (провалів або, навпаки, підвищень), а також сильних перепадів. Якщо така проблема є, необхідно спочатку зайнятися її усуненням і вирівнюємо статі.
2
Покладіть на верхню кришку машинки будівельний рівень. Переконайтеся в тому, що на показання не впливають її власні перепади, наприклад, невелика окантовка по периметру.
3
Відрегулюйте передні ніжки пральної машинки таким чином, щоб строго дотримувалася горизонталь. Про те, як регулювати передні ніжки машинки, ви зможете дізнатися в інструкції по експлуатації. Наприклад, в деяких моделях для цього потрібно зняти передню кришку, інші ж досить відхилити назад і підкрутити ніжки.
4
Поставте рівень перпендикулярно попередньому положенню, щоб перевірити і іншу вісь нахилу. При необхідності також відрегулюйте передні ніжки.
5
При занадто сильному перепаді, який не виходить вирівняти викручуванням ніжок, злегка посуньте машинку, можливо, вам вдасться знайти місце, де вона стоятиме рівніше. В іншому випадку проведіть роботи з вирівнювання підлоги або задумайтеся про установку машинки в іншому місці.
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте для компенсації нерівностей підлоги додаткові підкладки (фанеру, картон, інші матеріали). Пам'ятайте про те, що в процесі роботи пральна машинка сильно вібрує, і це може привести до її зміщення з встановлених вами підкладок.
Корисна порада
Якщо в процесі експлуатації рівно встановлена машинка раптом почала "підстрибувати" в режимі віджимання або занадто голосно стукати, обов'язково перевірте наявність відхилень за будівельним рівнем - можливо, вона дещо змістилася.
Перед тим як стелити на підлогу нове покриття, необхідно провести роботи з вирівнювання, щоб ламінат, ковролін або лінолеум лягли щільно і не утворювали хвиль або перегинів. Роботи найкраще проводити удвох, так як одному з цим впоратися досить проблематично.
Вам знадобиться
  • - лазерний рівень;
  • - монтажний рівень;
  • - напрямні для гіпсокартону;
  • - рейка або рівна дошка.
Інструкція
1
Використовуйте вирівнюють суміші тільки при невеликих перепадах рівня підлоги. Якщо перепади досить-таки значні і становлять більше 2 см, оптимальним варіантом буде піщано-цементна стяжка.
2
Перед проведенням робіт зніміть старе покриття. Вимірювати лінію вирівнювання необхідно за допомогою лазерного рівня, який ви можете придбати в будь-якому будівельному супермаркеті. Його вартість цілком доступна більшості громадян, які самостійно будують і ремонтують.
3
Щоб провести вирівнювання за допомогою рівня, встановіть його на найвищу точку вашого кривого статі. Увімкніть прилад. Ви побачите червону лінію, по якій і потрібно проводити вирівнювання. Відзначте за допомогою крейди або олівця всі крапки, які ви будете вирівнювати, встановіть маячки з напрямних, призначених для гіпсокартону. Відстань між маячками не повинно перевищувати 50-60 см.
4
Для перевірки правильності установки використовуйте монтажний рівень і рейку або рівну дошку, яку потрібно постелити на виставлені маячки. Щоб вам було зручно, закріпіть напрямні маячки до підлоги за допомогою шурупів або саморізів.
5
Між маячками постеліть металеву армовану сітку. Розведіть розчин з суміші трьох частин річкового піску і 1 частини цементу марки портландцемент 500 або 400. Пісок беріть обов'язково річковий і додатково його просівають за допомогою сита. Розчин вимішуйте в бетономішалці, додаючи поступово воду, щоб вийшла суміш густоти сметани. Залийте стяжку.
6
Стяжка висихає не менше одного тижня. Після повної просушки знову перевірте все лазерним рівнем. Якщо є незначні нерівності, залийте все вирівнює сумішшю, зарівняти за допомогою затірки.
7
Остаточну перевірку проведіть за допомогою блакитного рівня, встановлюючи його з усіх кутів кімнати.