Як позбутися від стрижневий мозолі. противірусні препарати для лікування мозолів.

Позбутися від стрижневий мозолі - твердого сухого освіти в області стопи з глибоким підставою - можна за допомогою салонних процедур і методами народної медицини. Вирізати глибоку стрижневу мозоль самостійно, в домашніх умовах, не можна, тому що є ризик занести в тканини інфекцію.
Інструкція
1
Спробуйте видалити стрижневі мозоль консервативним методом. Якщо мозоль свіжа і її корінь ще не встиг прорости глибоко в шкіру, а звернутися до фахівця немає можливості, то можна спробувати впоратися з проблемою самостійно. Распарьте шкіру в гарячій мильній воді або накладіть на добу на ділянку шкіри з мозолем спеціальний бактерицидний пластир. Далі вам знадобиться звичайний лейкопластир, в якому необхідно вистригти отвір розміром з мозоль. Наклейте лейкопластир на мозоль, закапайте в отвір кілька крапель оцтової есенції. Спосіб домашнього випалювання стрижневий мозолі дуже травматичний і його слід використовувати тільки в крайніх випадках.
2
Видаліть мозоль за допомогою процедури кріотерапії. Використання рідкого азоту рівнозначно припіканню мозолі - лікар наносить на мозоль одну або дві краплі препарату, який моментально заморожує тканини, викликаючи загибель клітин і подальше відторгнення. Через кілька днів шматок пошкодженої шкіри можна буде безболісно зняти, при цьому на місці стрижневий мозолі утворюється нова шкіра.
3
Пройдіть процедуру лазеротерапії. Сучасний метод лікування багатьох захворювань і патологічних станів є безболісним і ефективним способом видалення стрижневий мозолі . Спеціальним інструментом фахівець як би «випаровує» мозоль, залишаючи на цьому місці гладку шкіру.
4
Зверніться до фахівця з апаратного педикюру. Для видалення незапущених мозолів підходить метод механічного висвердлювання. За допомогою ріжучих інструментів потрібного діаметру майстер з педикюру видаляє мозоль разом з коренем і поміщає в утворену ямку противірусний препарат. Пройшовши необхідне для повного видалення мозолі кількість безболісних процедур, можна назавжди позбутися від хворобливих відчуттів.
5
Пропийте курс противірусних препаратів. Якщо походження мозолі вірусне, то необхідно позбутися від захворювання та знизити до мінімуму ризик виникнення рецидиву. Дерматолог порекомендує противірусні препарати, які впораються з збудником - необхідно завершити курс повністю і підтвердити результат відповідними аналізами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gtBmgIWyldQ