Як вставити лінк.

Сторінки всесвітньої павутини побудовані на мові розмітки HTML. Щодня ми використовуємо його, переглядаючи сайти, переходячи на різні сторінки і відвідуючи розділи інтернет-ресурсів. Всі ці переходи всередині сайтів і між ними можливі завдяки гіперпосиланням.
Інструкція
1
Гіперпосилання (посилання, лінки - від англ. "Link") - це адреси сайтів, їх розділів, сторінок і файлів в інтернеті, розміщені на веб-сторінках. Для вставки посилання в HTML-код сторінки недостатньо прописати адресу "http://www..ru". Звичайно, це можна зробити у візуальному редакторі, але необхідно враховувати стандарти мови веб-разметкі.Чтоби вставити лінк в код сторінки, необхідно скористатися стандартом: TEXT, де URL - адреса сторінки у форматі "http://.ru", а TEXT - будь-який текст, який і буде сприйматися браузером як посилання. Якщо ви посилаєтеся на файл, необхідно вказати його дозвіл. Наприклад, музичний файл у форматі * .mp3 має повне ім'я не "track", як воно відображається в операційній системі, а "track.mp3". Те ж саме і з веб-сторінками. Крім * .html, часто поширені такі формати як * .htm, * .xhtml, * .php та інші.
2
Щоб сторінка, на яку веде посилання, відкривалася в новому вікні, скористайтеся кодом: TEXT
3
Для вставки зображення в код сторінки, скористайтеся стандартом :, де IMAGE_URL - адреса розташування картинки на хостингу. Не забувайте, що картинки теж мають розширення, тому вказуйте його після назви зображення, наприклад "image.jpg" або "image.gif".
4
В форуми і дошки оголошень лінки можуть вставлятися в такому форматі: [url = URL] TEXT [/url]
5
Для вставки HTML-коду електронної пошти скористайтеся наступним стандартом: TEXT, де EMAIL - адреса електронної пошти у форматі address@server.com. При кліці по посиланню автоматично запускається поштовий клієнт, якщо такий встановлено на ПК.
Посилання - це найважливіший інструмент навігації по html-сторінок. Без посилань сучасний інтернет просто немислимий. Html - гіпертекстова мова розмітки, розміщувати посилання з його допомогою мови дуже просто. Можна посилатися на сторінки з того ж самого сайту або з зовсім іншого, зробити посилання на файл або елемент мультимедіа.
Вам знадобиться
  • редактор веб-сторінок
Інструкція
1
Код для створення посилання наступний:
2
Якщо ви хочете, щоб посилання відображалася з підказкою, а не як простий адреса, за якою, натиснувши на посилання , може перейти користувач, то можна використовувати наступний код: Текст-підказка до заслання
3
Посиланням також може бути і зображення. У цьому випадку, натиснувши на будь-яку частину картинки, користувач перейде за адресою сторінки, вказаною вами. Код використовується наступний:
4
Посилання мають різні атрибути. Наприклад, якщо ви хочете, щоб сторінка відкрилася в новому вікні, додайте в якості параметра посилання рядок target="_ blank". Код буде виглядати так: Текст-підказка до заслання
5
Можна робити посилання на файли. Деякі з них, швидше за все, відкриються браузером, наприклад, pdf-документи, а інші можна буде завантажити на комп'ютер і потім переглянути. Посилання для файлів точно така ж, як для звичайних сторінок, тільки замість адреси сторінки потрібно написати адресу файлу: Текст-підказка до файлу
Зверніть увагу
Найпростіші види посилань - створювані за допомогою мови html. Також можна генерувати посилання різними скриптовими мовами, найпоширенішим з яких є JavaScript. Деякі серверні мови створюють сторінки і вставляють посилання в них по ходу роботи.