Як зайти на відновлення системи.

Відновлення системи з останньою контрольної точки збереження стає потрібним в основному в тому випадку, коли спостерігаються збої в роботі програмного забезпечення. Сама функція відновлення означає повернення стану параметрів і налаштувань операційної системи та інших програм на момент створення останньої контрольної точки, які можуть як створюватися автоматично, так і вручну.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск». Через нього знайдіть список стандартних програм, в ньому знаходиться підпункт «Службові». Саме там знаходиться утиліта, службовка для цілей відновлення системи . Там же в цій програмі можете створити контрольну точку.
2
Натисніть кнопку «Далі». Вам буде запропоновано вибрати контрольну точку відновлення системи . Якщо раніше такі точки створювалися неодноразово, то вам буде доступно і попередній стан крім останнього збереженого. Зліва ви побачите календар, а праворуч таблицю, роз'яснювала характер обставин, при яких створювалася точка відновлення.
3
Зверніть увагу, що найчастіше більшість з них робиться системою автоматично, наприклад, при установці деяких програм. Це зручно, враховуючи, що багато з них можуть несприятливо вплинути на роботу всієї системи , тому видалити непотрібний софт і наслідки його використання можна за допомогою однієї процедури відновлення.
4
Натисніть кнопку «Далі». У вас з'явиться вікно попередження, уважно ознайомтеся з його вмістом. На цей момент у вас повинні бути збережені всі документи, з якими ви працювали, оскільки при виконанні процедури відновлення система перезавантажиться автоматично, не давши вам застосувати незбережені зміни.
5
Врахуйте, що при цьому можуть віддалитися всі програми, які ви встановлювали в проміжок часу між контрольною точкою і справжнім моментом. Збережіть копії потрібних даних цих програм, щоб потім не виникло проблем з їх відновленням.
6
Після виконання операції відновлення системи і включення комп'ютера, перевірте, чи є якісні зміни в роботі, що проблему вирішено. Якщо ні, то спробуйте вибрати іншу точку відновлення системи , можливо, зміни відбулися набагато раніше і були просто не помітні донедавна.
Зверніть увагу
Процес відновлення повністю звернемо.
Корисна порада
Частіше виконуйте створення контрольної точки системи.