Як вивести Яндекс.Деньги. Як вивести гроші з яндекс гроші.

Сьогодні все більшої популярності в інтернеті завойовують такі засоби зберігання і роботи з грошима, як електронні гаманці. Одним з представників системи електронних гаманців стала система Яндекс.Деньги. Вельми часто у користувачів цього сервісу виникає питання про те, як вивести свої електронні гроші з системи. Ця задача має кілька рішень.
Інструкція
1
Вивести Яндекс.Деньги з гаманця можливо трьома способами: на прив'язану до аккаунту банківську карту, готівкою через спеціальні каси і термінали або на рахунок в банке.Чтоби вивести гроші на прив'язану до аккаунту банківську карту, необхідно для початку авторизуватися в Яндекс .Деньгі і натиснути на клавішу «Вивести» (не плутати з кнопкою «Перевести»!).
2
У меню, відзначити пункт «Вивести на карту» і вказати необхідний банк. Зверніть увагу, що для виведення на карту доступні тільки три банки: Альфа-банк, Росевробанк і банк «Відкриття».
3
Вкажіть суму, яку ви бажаєте вивести на карту.
4
Підтвердіть виведення коштів. Необхідно пам'ятати, що виведення коштів виробляється деякий час: для Альфа-банку - протягом декількох секунд, банку «Відкриття» - пари хвилин, Росевробанка - протягом півгодини.
5
Щоб вивести Яндекс.Деньги готівкою через спеціальні термінали і каси, необхідно слідувати наступним алгоритмом. Потрібно авторизуватися в Яндекс.Деньги і натиснути на клавішу «Вивести» (не плутати з кнопкою «Перевести»!)
6
У меню, відзначити пункт «Отримати готівкою» і вказати необхідну систему перекладу: CONTACT, Migom або «РИБ».
7
У вікні заповнити інформацію про одержувача і вказати необхідну суму.
8
Підтвердити виведення коштів. Запам'ятайте кодовий номер переказу, який система присвоїть в процесі виведення коштів. Вказівка цього номера є умовою отримання грошових коштів. Термін виведення коштів становить від одного до трьох робочих днів.
9
Останній спосіб - висновок на рахунок в будь-якому російському банку. Здійснюється він так само, як і виведення коштів готівкою. Різниця полягає тільки в тому, що для здійснення операції необхідно коректно ввести всі необхідні дані про рахунок одержувача: БИК, ІПН, номери рахунків та інформацію про одержувача.
Зверніть увагу
Ви можете перевести гроші на рахунок в будь-якому банку Росії або на рахунок в іноземному банку. При цьому клієнтам наших банків-партнерів не потрібно вводити реквізити Яндекс.Денег, достатньо даних одержувача. Зверніть увагу: якщо ви вкажете реквізити неправильно, банк може відхилити платіж. В цьому випадку комісія сервісу не повертається.
Корисна порада
Натисніть кнопку Вивести гроші: Вказуєте номер картки та суму, яку хочете зняти з Яндекс.Денег. В поле Зарахувати на карту Visa/MasterCard ви побачите суму, яка буде переведена на карту (з урахуванням комісії). Клієнти Альфа-Банку і Банку «ВІДКРИТТЯ» можуть прив'язати свої карту до рахунку в Яндекс.Деньгах і здійснювати миттєвий вивід коштів на свої карти.