Як зробити повідомлення про листах.

Для своєчасного перегляду електронної кореспонденції і зручності користування поштовими інтернет серверами користувачі можуть встановлювати сповіщення про листах. В цьому випадку немає необхідності щохвилини заходити на поштовий сервер і перевіряти список вхідних листів - нові надходження відображаються при первинному підключенні інтернету прямо на робочому столі.
Вам знадобиться
  • Отримувати повідомлення про листах можна на більшості великих поштових серверів і на сайтах, де є можливість спілкування між користувачами. Підключити таку послугу можна самостійно, буквально за кілька хвилин. Для цього буде потрібно комп'ютер або стільниковий телефон з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку необхідно встановити, якщо вимагає сервер, спеціальний гаджет або невелику додаткову програму для отримання інформації про нові листах. Наприклад, програму «mail.ru Агент», яку пропонують кожному при реєстрації поштової скриньки на сайті mail.ru. Для цього достатньо натиснути вказану кнопку «скачати».
2
При установці програми необхідно вибрати лівою кнопкою миші опцію «встановити ярлик на робочому столі». Завдяки цьому ви будете отримувати повідомлення про новоприбулих електронних листах прямо на робочий стіл у вигляді візуального чи звукового сигналу.
3
Якщо поштовий сервер або сайт не пропонує встановлювати додаткову програму, то сповіщення про внутрішні листах можна налаштувати в розділі «настройки аккаунта». Для цього слід пошукати в них опцію «одержувати сповіщення про нові листах на електронну адресу». При виборі даної настройки користувач буде отримувати на вказаний при реєстрації адресу електронної скриньки повідомлення у вигляді електронних листів.
Зверніть увагу
Користуватися повідомленням про нові надходження зручно, практично і навіть модно. Ця послуга абсолютно безкоштовна. Вона дозволяє діловій людині економити час і сили на перегляд пошти, вигравати в очах колег своєчасним відповіддю на листи і радувати друзів невимушеним спілкуванням через інтернет.
Корисна порада
В деяких випадках електронна кореспонденція поштовим сервером може розцінюватися як спам. В цьому випадку ніяких сигналів про отримання листа не буде. Воно буде знаходитися в розділі «спам» і чекати ручної перевірки користувача.
Ви хочете завжди вчасно дізнаватися про нові листи в вашому електронному поштовому ящику, але при цьому постійно заходити на поштові сервери незручно. Було б здорово отримувати своєчасно SMS повідомлення про нові надходження на пошту. І така послуга вже існує. Причому на ряді поштових агентів користуватися послугою подібних повідомлень можна безкоштовно.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Стільниковий телефон
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом операторів МТС, Білайн або Мегафон і маєте поштовий ящик на сайті mail.ru, то можете скористатися не так давно з'явилася послугою SMS повідомлень про нові листи. Для цього зайдіть в свою поштову скриньку за допомогою браузера. Знайдіть внизу персональної сторінки "Налаштування". Перейдіть за цим посиланням. У лівій частині екрана буде розташовуватися список можливих налаштувань. Виберіть у ньому пункт «SMS повідомлення». У вікні, додайте номер свого мобільного, поставте галочку навпроти поля «Повідомляти про нові листи по SMS». В тому ж вікні ви можете налаштувати необхідні вам параметри: кількість повідомлень в день, частоту посилаються повідомлень та інші настройки. Внесіть зміни за вашим бажанням і натисніть кнопку «Зберегти». Тепер ви будете отримувати SMS повідомлення про нові листи.
2
Для того щоб отримувати SMS повідомлення про листах, що надійшли на Gmail.com, вам необхідно мати поштову скриньку на сайті mail.ru з вже налаштованими SMS повідомленням. Якщо всі необхідні настройки на mail.ru проведені, зайдіть в свою поштову скриньку на Gmail.com. Праворуч вгорі знайдіть "Налаштування". Перейдіть по посиланню. В наступному вікні натисніть «Пересилання та POP/IMAP». Потім натисніть кнопку «Додати адресу пересилання» і внесіть сюди адресу вашої поштової скриньки на mail.ru. Система попросить вас ввести код підтвердження, який буде відправлений на зазначений вами ящик. При бажанні ви можете налаштувати SMS повідомлення про нові листи тільки з певних адрес. Для цього відкрийте лист такого адресата. Знайдіть зверху кнопку «Додаткові дії» і клікніть її. В меню виберіть пункт «Фільтрувати схожі листи». У вікні, можна вказати додаткові умови фільтрації листів. Потім натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні виділіть галочками пункти «Переслати на адресу» (тут повинен бути вказана адреса пошти на mail.ru з вже налаштованими SMS повідомленнями) і «Ніколи не відправляти в спам» (SMS повідомлення про спам не надсилаються). Тепер ви будете отримувати повідомлення на вхідні листи.