Як розкодувати biss. Як встановити плагіни в progdvb.

Не будь придумано кодування ТВ-сигналів, ми могли б дивитися десятки і сотні цікавих каналів, не витрачаючи на це ні копійки. Однак цієї казкової життя не судилося збутися з вини власників каналів, які застосовують різні кодування з метою позбавлення нас самих цікавих ТВ-видовищ. На щастя, деякі кодування піддаються розкодування. До їх числа відноситься кодування biss, яка настільки легко декодується, що здається простою формальністю.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в Інтернет, змонтованим супутниковим обладнанням і всім необхідним програмним забезпеченням.
Інструкція
1
Підготовка до прийому закодованого сігналаЧтоби дивитися супутникове ТБ, необхідно встановити комплект супутникового обладнання (мережеву карту, антену, конвертор) і програму для перегляду ТБ-каналів (вьювер), наприклад, ProgDVB. Вьювер повинен бути налаштований на прийом сигналу того каналу, який ви збираєтеся декодувати, тобто його індикатор повинен відображати наявність сигналу. Якщо канал закодований в biss, при включенні каналу замість відео буде відображатися чорний екран.
2
Пошук ключів bissНайдіте в інтернеті і скачайте ключі biss для ТБ-каналу, який ви збираєтеся переглядати. Одночасно з ключами на сайтах викладаються значення деяких параметрів сигналу (VPID, PMT, SID, CAID), які теж слід зберегти. Не забудьте уточнити, чи точно це ті ключі, які вам потрібні. Це перевіряється за назвою супутника і характеристик каналу - частоті, символьної швидкості, поляризації, FEC.
3
Приведення даних в належну формуКлючі biss мають форму восьми пар шістнадцяткових цифр (наприклад, 11 22 33 44 55 66 77 88). Відкиньте четвертий і восьмий пари. Залишаться шість пар чисел (11 22 33 55 66 77). Саме в такій формі слід використовувати ключі biss. Подібну операцію вам буде потрібно провести і над скачаними ключамі.Другіе дані повинні вводитися в десятеричной формі. Іноді вони бувають представлені в шістнадцятковому вигляді (0хХХХХ). У цьому випадку переведіть їх в десяткову форму, скориставшись калькулятором Windows, відкритим у вигляді «інженерний» (Windows XP) або «программист» (Windows 7). Якщо ключі представлені в десятеричной формі, з ними нічого робити не потрібно.
4
Установка плагіна vPlugСкачайте плагін vPlug останній версії (vPlug 2.4.6). Розпакуйте її в папку Plugins директорії ProgDVB.Запустіте програму ProgDVB. Разом із позначкою програми в області повідомлень повинен з'явитися жовтий значок плагіна vPlug. Увімкніть той канал, який ви збираєтеся дивитися. Не виключено, що ключі цього каналу вже введені в vPlug. У цьому випадку на екрані ProgDVB з'явиться відеозображення.
5
Введення ключейЕслі вьювер як і раніше демонструє чорний екран, клацніть на значку vPlug правою кнопкою миші і виберіть опцію Editor. У вікні, виберіть меню SID's. Перед вами відкриється список з переліком каналів. У цей список належить додати той канал, який ви маєте намір дивитися. Дані вводяться у форми, розташовані зліва окна.Введіте в них скачані дані разом з ключами. Всі поля, крім поля DCW, повинні бути заповнені. Відсутні дані потрібно взяти з вікна «Властивості каналу». Для цього клацніть правою кнопки миші на каналі в списку каналів зліва чи справа вікна ProgDVB. Відкриється вікно «Властивості каналу». Перевірте відповідність частоти, символьної швидкості, поляризації і FEC сигналу, зазначених у ньому, тим параметрам каналу, для яких Завантажено ключі. З опцій «Атрибути» і «PIDи» внизу вікна візьміть відсутні дані для заповнення порожніх форм vPlug's Editor.
6
Одночасно перевірте, щоб в «Свойствах каналу» параметри відповідали тим значенням, які Завантажено разом з ключами. В результаті цієї роботи всі дані, введені в «Властивості каналу» та vPlug's Editor повинні відповідати один одному. Підтвердіть зроблені зміни (в «Свойствах каналу» - «Застосувати» і ОК, в vPlug's Editor - «Add new»).
7
Перезапустіть ProgDVB. Якщо все було зроблено правильно, у вікні вюверів має з'явитися відеозображення. Якщо воно не з'явилося, перевірте введені дані. Швидше за все, помилка сталася через плутанину в ID різних форм, оскільки їх багато (VPID, SID, CAID).