Як відкрити формат jar. формат jar ніж відкрити.

Файли з розширенням jar - це виконувані файли, які написані на мові java і працюють в операційній системі Windows за допомогою Java Runtime. Розшифровується дана абревіатура як Java Archive File - архівний файл ява. Зазвичай подібні файли являють собою міні-програми для різних мобільних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма JavaTM Archive;
  • - інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Розробниками мови java створена спеціальна утиліта під назвою JavaTM Archive для роботи з jar-файлами у звичайній операційній системі. Вона є частиною Java Development Kit. Скачайте програму на сайті розробника. Встановіть програму, клікнувши двічі по установчого файлу. Знайти можна на спеціальному сайті за посиланням http://www.oracle.com/technetwork/java/javasebusiness/downloads/java-arc ....
2
Запустіть інтерпретатор java і введіть команду java -jar jar-file, де замість file вкажіть ім'я файлу, який потрібно відкрити. Дана команда працює в JRE версії не нижче 1.2. Більш докладні інструкції читайте в допомозі з мови java. Також варто відзначити, що для коректної роботи даного програмного забезпечення на деяких комп'ютерах потрібно відключати антивірусне програмне забезпечення.
3
Ви можете спробувати запустити jar як міні-програму для браузера - так званий апплет. Для цього потрібно створити html-сторінку, всередині якої за допомогою тега applet вказати ім'я до файлу jar. Не завантажуйте дану програму з інших сайтів, так як останнім часом під таким видом ховаються різні віруси, які повністю копіюють важливу інформацію з комп'ютера, крадуть паролі, руйнують всю операційну систему.
4
Ви можете відкрити формат jar як звичайний архів, використовуючи додаток Winrar. Виберіть файл і натисніть кнопку «Розпакувати». Розархівовані файли доступні для редагування, наприклад, в звичайному «Блокноті». Це програмне забезпечення за замовчуванням встановлено разом з операційною системою на комп'ютері.
5
Можна перетворити jar в файл з більш звичним розширенням exe, використовуючи утиліту JAR2EXE Converter. Програма дуже проста у використанні: вам всього лише потрібно буде вказати шлях до jar-файлу і місце для зберігання перетвореного файлу. Вибір залежить тільки від вас. Можете використовувати обидва варіанти, щоб досконало володіти навичками роботи з формат ами jar.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hM-ty1tS21w