Як назвати секонд хенд. Назва магазину секонд хенд.

Кількість магазинів, що продають товари секонд хенд, в останні роки істотно збільшилася. Багато підприємці беруться за цей бізнес, вважаючи його досить легким і вимагає мінімальних вкладень. Проте все не так просто - ваш магазин повинен в кращу сторону відрізнятися від конкурентів і залучити якомога більше покупців. Яким чином? У тому числі, і за рахунок оригінального і незабутнього назви.
Інструкція
1
Найголовніше питання, яке хвилює власників подібних магазинів - як бути з самим словосполученням « секонд хенд»? Адже у багатьох потенційних покупців воно асоціюється з часом, коли в таких магазинах продавали погано пахне мотлох, привезений в Росію з благодійних базарів. Сьогодні все інакше - товар виглядає цілком гідно, та й абсолютно нових речей з не спореними етикетками в таких магазинах трапляється чимало. Як бути? Писати на вивісці слово «секонд» чи ні? Якщо крім вживаних речей ви плануєте торгувати так званим «стоком» (а, швидше за все, так і буде, адже і той, і інший вид товару привозять одні й ті ж постачальники), пишіть спірні слова дуже дрібним шрифтом або відмовтеся від них зовсім. Придумайте синонім кшталт «Друге дихання». Або обіграйте менш зрозуміле слово «сток». Наприклад, в одному з регіонів працює магазин під назвою StockBrands. Звучну назву, помітний шрифт, фірмові ярлики на одязі з тією ж назвою - все як у справжніх марочних магазинів. Покупцеві не соромно зізнатися, де він купує одяг.
2
Латинська транскрипція - дуже зручний і логічний хід для написання назви вашого магазину. Одяг адже дійсно європейська, так що ніяких протиріч не буде. Уникайте довгих назв. Ідеальний вибір - два слова, що добре поєднуються між собою. Розпитайте англо- і франкомовних друзів, погортайте словники. Цілком можливо, що цікава і небанальна комбінація слів відшукається саме там.
3
Гумор - не найкраща ідея при пошуку назви для магазину. Врахуйте, що частина ваших покупців складуть люди, які із задоволенням одягалися б у більш пафосних місцях, але не мають для цього достатніх коштів. Чи не уязвляют їх самолюбство. З тієї ж причини не зловживайте словами на кшталт «супердешево», «за безцінь», «віддам даром». Такі помітні фрази гарні для розпродажів в звичайних магазинах, але для аудиторії секонд-хенду вони не годяться.
4
Зате ви можете звернутися до іншої вашої аудиторії - людям, що приходять в пошуках не так дешевої, скільки оригінального одягу, яку не купити в звичайних торгових центрах. Артисти, журналісти та інші творчо люди із задоволенням заглянуть в магазинчик, в назві якого обіграні слова «вінтаж», «оригінал» і їм подібні.
5
Більшість магазинів секонд хенд торгують жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Але якщо ви хочете спеціалізуватися на якійсь одній з цих категорій, обов'язково підкресліть це в назві. Те ж стосується і товарів для будинку - якщо у вашому асортименті багато штор, рушників, скатертин та серветок, це може бути цікавою принадою, про яку треба повідомити покупцеві.
Деяким людям подобається економити гроші і знаходити штучні предмети одягу в магазинах Second Hand. Покупці із задоволенням зайдуть в подібний відділ, розташований в іншому місці. Щоб не упустити потенційних клієнтів, в назві магазину треба відобразити його специфіку.
Інструкція
1
Запишіть слова, пов'язані з асортиментом магазину. В список можуть увійти не лише назви предметів одягу чи взуття, а й родинні фрази: одяг, другі руки, недорогий, Антонов - прізвище власника магазина - і т.д. Чим довше вийде список, тим легше буде вибирати підходящий варіант на наступних кроках. Не поспішайте, щоб не довелося починати спочатку.
2
Додайте до знайдених словами фразу "Second Hand". Залиште в списку тільки осмислені назви: одяг Second Hand, недорогий Second Hand, Антонов Second Hand і т.д.
3
Подумайте, як скоротити отримані вирази. Довгі назви можуть бути погано запам'ятовуються. Після скорочення із фрази «одяг Second Hand» вийдуть варіанти «Так - Second Hand» і «Одягни Second Hand». Таким чином початкові варіанти призведуть до нових ідей.
4
Проранжуйте список в порядку убування, щоб відсіяти самі нецікаві варіанти. Залиште в ньому не менше семи-дев'яти фраз, з якими можна працювати далі. Зайві варіанти поки не викидайте - можливо, до них доведеться повернутися, якщо щось піде не так.
5
Решта фрази напишіть на окремих картках. Попросіть допомоги у знайомих, які бажають вам успіху. Показуйте по одній картці і просите відразу сказати, чому така назва сприймається як хороше або погане. Записуйте на обороті все, що почуєте. Так опрацюйте всі варіанти.
6
Враховуючи сказане, внесіть зміни в найбільш вдалі фрази. Проведіть ще раз мозковий штурм за допомогою методу, використаного на п'ятому кроці. Після цього має вийти гарне назву, яка буде зрозуміло перехожим, що йде повз магазин.
Зверніть увагу
Якщо у магазина уже є приміщення, розрахуйте розміри вивіски з назвою. Смоделируйте на комп'ютері або папері варіант, що враховує пропорції, щоб приблизно знати, чи буде це вдало виглядати.