Як спалювати зайвий жир.

У більшості випадків причиною зайвої ваги є порушення балансу між надходженням і витрачанням енергії. Найбільше калорій в організм потрапляє з жирами . Їх надлишок відкладається у вигляді глікогену під шкірою і навколо внутрішніх органів.
Інструкція
1
Ставте перед собою досяжні цілі за темпами зниження ваги. Для звичайної людини - це 2-3 кілограми на місяць.
2
На початковому етапі тренувань м'язова маса може рости, а кількість жиру зменшуватися, вага при цьому залишається на колишньому рівні. Щоб отримати достовірну інформацію про результати тренування, необхідно визначити відсоток жирової тканини в організмі, це можна зробити, заміривши товщину шкірно-жирових складок.
3
Підберіть індивідуальну програму тренувань. Для цього краще всього порадитися з професіоналом.
4
Дотримуйтеся раціонального харчування. Правильна дієта становить 70% успіху. Половина енергії прийнятої білкової їжі витрачається на її переварювання. Цим пояснюється популярність білкових дієт. А при змішаному харчуванні на перетравлення витрачається тільки 10% від загальної калорійності.
5
Включіть в свою програму одну силове тренування на тиждень. Вона повинна включати всі м'язові групи з великим числом підходів, незгірш 12. Силові тренування підтримують оптимальну вагу м'язової маси і надають фігурі підтягнутий, красивий вигляд.
6
Спалювання жиру відбувається в результаті аеробного тренування, коли одночасно включаються в роботу велику число м'язів. Для людини вагою 70 кг витрата енергії під час бігу зі швидкістю 8км/год буде 560 ккал/год, при ходьбі по доріжці зі швидкістю 6 км/год - 280 ккал/год. А ось танцювальні уроки дадуть витрата енергії в 420 ккал/год. Роликові ковзани, аеробіка, ігрові види спорту, плавання - 500 ккал/год. Міняйте інтенсивність навантаження, щоб не дати організму адаптуватися. Значимий результат можна отримати, якщо буде витрачатися 2000 ккал на тиждень.
7
Тривалість аеробного тренування повинна починатися з 20 хвилин безперервної роботи, чим довше ви працюєте, тим більше спалюєте жиру. Додавайте по кілька хвилин кожне тренування, збільшуючи тривалість до 40 - 60 хвилин.
8
Якщо ви правильно тренуєтеся і харчуєтеся, а вага залишається колишнім, то має сенс проконсультуватися у ендокринолога.
Проблема зайвої ваги обов'язково вимагає комплексного підходу до свого рішення Заняття спортом - це одна з найважливіших складових комплексу. Але врахуйте, що "боротьба" повинна бути систематичною, а не від випадку до випадку. Найкраще допомагає спалювати жир поєднання силових і аеробних тренувань.
Інструкція
1
Врахуйте, що якщо ви схильні до набору надлишкових жир ових відкладень, особливо в нижній частині тіла, то необхідно поєднувати грамотні тренування і правильне харчування. При цьому голодування або нерозумне обмеження в кількості і якості їжі, що вживається приведуть надалі тільки до поглиблення проблеми.
2
Поєднуйте аеробні навантаження (степ, аеробіка, танці, бігова доріжка, велотренажер) і силові тренування з прогресуючими обтяженнями. Не бійтеся накачати великі м'язи, в звичайному режимі тренувань у вас це просто не вийде.
3
Розробіть програму тренувань під керівництвом грамотного тренера. Для успішного спалювання жир а і вироблення красивих пропорцій необхідна навантаження на всі групи м'язів, у тому числі і верхні (руки, груди, спина) і поступове збільшення обтяження.
4
Аеробні навантаження повинні складати 30-40% від загальної кількості тренувального часу, а все інше повинні становити силові навантаження. Ідеальний варіант - 1-2 рази на тиждень групові заняття на степах або общесіловие заняття "Глобал тренінг" (GT), "Функціональний тренінг" (FT). І 1-2 рази на тиждень заняття в тренажерному залі з тренажерами і гантелями за індивідуальною програмою.
5
Не тіште себе ілюзіями, що 2 години на тиждень на групових заняттях допоможуть вам виглядати значно краще. Цього достатньо тільки в тому випадку, якщо ви вже в хорошій формі і її потрібно просто підтримувати. А якщо фігура потребує корегування, то будьте готові активно працювати 4-5 годин на тиждень.
6
Якщо ви не любитель спортзалу, то альтернатива у вас, по суті, одна - басейн. При плаванні працюють всі м'язи тіла, при цьому опір води створює ефект обтяження, а низька температура навколишнього середовища вимагає від організму спалювання великої кількості калорій.
7
Для прискорення спалювання зайвого жир а необхідно прискорити обмін речовин. Окрім спорту, цьому сприяють: масаж, сауна або лазня, гарячі ванни (але з цим потрібно бути обережним, можуть бути протипоказання за станом здоров'я), контрастний душ, гідромасаж і повноцінний сон.
Корисна порада
Будьте терплячі і послідовні, любите себе. І, поєднуючи грамотні фізичні навантаження і збалансований режим харчування, ви дуже скоро побачите позитивний результат. Та й оточуючі вас люди - теж.