Як стригти нігті йорку. Як йорку підстригати нігті.

Коли прогулянок по твердому грунту недостатньо, кігті у собак відростають дуже швидко. Щоб уникнути проблем з травмами і вростанням кігтів, їх потрібно регулярно підрізати. Декоративні собаки потребують цього протягом усього життя.
Інструкція
1
Підстригати кігтики маленьким песикам найзручніше спеціальної когтерезка для кішок і дрібних собак. Якщо такої немає, то можна скористатися манікюрними щипцями. Зафіксуйте собаку на колінах або за допомогою помічника.
2
Візьміть когтерезка в праву руку, а лівою передню лапу собаки. Злегка натисніть вказівним пальцем над великою подушечкою, щоб зручніше було розрізнити пальці. У собак світлого забарвлення добре видно судинну частина кігтя, але вам доведеться орієнтуватися тільки по довжині.
3
Лезо когтерезкі або щипців розташуйте майже перпендикулярно кігтю, з невеликим нахилом назовні, зріз тоді паралельний підошві. У надмірно відростила нігтя відрізати потрібно приблизно чверть довгі, адже дві третини його «живі», якщо зрізати зайве, то собаці буде боляче і потече кров. Занадто довгі або закручені кігтики обрізайте в декілька прийомів, по 1-2 міліметра, тому що судинна частина в них може бути більше звичайної.
4
Повторіть процедуру з іншими кігтиками на передніх лапах. Не забудьте про п'ятий палець - він розташований трохи вище інших на внутрішній стороні передніх лап. Задні лапи обробляють аналогічно. Кігті на них відростають повільніше і стригти їх можна рідше, а відрізати менше, ніж на передніх. П'ятого пальця на задніх лапах в нормі немає.
Зверніть увагу
Гострий інструмент позбавить від ризику розщеплення, і стригти їм набагато бистрее.Проводіть косметичні процедури найзручніше після прогулянки.
Корисна порада
Якщо сумніваєтеся, стрижіть коготок за кілька прийомів. Так менше вірогідності обрізати ніготь до крові. Швидко зупинити кров допоможе пара кристаликів перманганату калію. Їх потрібно прикласти до місця зрізу за допомогою салфеткі.Хваліте і пестіть собаку за терпіння під час косметичних процедур. Це зробить догляд за собакою простіше і безпечніше.