Як випрати сорочку. випрати сорочку на якому режимі.

Чоловіча сорочка найчастіше є не тільки предметом гардероба, але і показником стилю і статусу чоловіка. Тому вона завжди повинна бути чистою, свіжою і вигладженою. Багато текстильні компанії рекомендують прати сорочки не рідше одного разу на два дні. Однак при частій пранні виріб може прийти в непридатність, тому існує декілька простих правил прання чоловічих сорочок.
Інструкція
1
Найлегший спосіб - віднести речі в хімчистку. Через кілька днів вам віддадуть їх чистими і свіжими. Однак це не завжди може бути дешево, та й деякі тканини не підходять для хімічної чистки.
2
Прання вручну - це найбільш часто рекомендований варіант прання сорочок. Тканина не деформується, а значить, річ буде довго служити вам. Слідкуйте за тим, щоб температура води не перевищувала сорока градусів. Спочатку сорочку замочіть, приділивши особливу увагу комір і манжети. Намильте, а потім пройдіться по ним кілька разів спеціальною щіткою для тканини. Якщо є плями, то на них нанесіть небагато плямовивідника. Через кілька хвилин можна буде приступити до прання сорочки. Багато виробників не радять віджимати сорочки, тому після полоскання просто повісьте ваше виріб на вішалку і дочекайтеся висихання.
3
Випрати сорочку можна також в пральній машині. Як і при ручному пранні, сорочка має бути спочатку замочена, а манжети і комір намилився. Потім виперіть її в машині в режимі делікатного прання при температурі тридцять градусів. Бажано при цьому використовувати не порошок, а мило. Вимкніть функції віджиму і сушіння, щоб тканина залишилася м'якою і не пом'ялася, а комірець та манжети втримали свою форму. Після прання сорочку розправте і просушіть на вішалці.
Зверніть увагу
Перед початком прання завжди звертайте увагу на спеціальні знаки, зображені на ярлику виробу. Наприклад, якщо для даної сорочки рекомендується саме ручне прання, то ніколи не періть її в машині. Те ж саме стосується й інших рекомендацій. Якщо ви будете їх дотримуватися, то ваш чоловік завжди буде виглядати акуратно і стильно.
Чистий, добре випрасувана свіжа чоловіча сорочка свідчить про соціальний статус чоловіка. Зовнішній вигляд сорочки залежить від правильного догляду за нею. При неправильному догляді виріб може втратити форму, злиняти, прийти в непридатність.
Інструкція
1
Розгляньте символи етикетки, вшитой зсередини. Цифри вказують на температурний режим прання, якщо опущена рука в тазик, то рекомендується тільки ручне прання. Перекреслена окружність - хімчистка забороняється.
2
Перевірте вміст кишень сорочки , а також наявність запонок. Квитанція, що залишилася в кишені, може назавжди віддрукуватися на сорочці.
3
Купіть щітку з м'яким ворсом для чистки коміра і манжетів. М'яти руками їх не рекомендується, оскільки можна зіпсувати форму. Перед пранням струсіть сорочку, позбавляючись від пилу і бруду. Помістіть виріб в розчин прального порошку на 20 хвилин, після цього потріть манжети і комір щіткою.
4
Стирайте сорочки з бавовни в пральній машині. Застебніть комір і кілька гудзиків на грудях, манжети, щоб виключити переплетення з іншими речами. Однак їх краще не вичавлювати і не сушити в машині. Перед пранням манжети і комір попередньо обробіть миючим засобом або содою, замочивши на 20 хвилин.
5
Вибирайте делікатний режим при пранні сорочок з льону (вони сильно сідають) та шовку (можуть потріпатися). Не сушіть такі сорочки в барабані машини, інакше їх потім складно випрасувати. Шовкові вироби відіжміть, загорнувши в рушник. Лляні сорочки відразу вішайте сушити на плічка. При полосканні шовкових сорочок додайте трохи оцтової кислоти, так вони будуть блищати.
6
Застосовуйте спеціальні порошки для чорних і яскраво забарвлених виробів, щоб забарвлення не стала бляклої. В воду для полоскання додайте трохи оцту, так колірна гамма тканин буде яскравіше.
7
Скористайтеся тальком для видалення сильних забруднень коміра і манжетів. Потріть брудні місця тальком, потім насипте товстий шар і залиште на ніч.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KOIw1mswy4k