Як поєднати роботу і сім'ю. Як поєднати жінці роботу і сім'ю.

У сучасному житті жінці, яка має сім'ю, доводиться багато працювати і заробляти, щоб утримувати будинок і дітей. І незважаючи на те, що успішна кар'єра і щаслива сім'я здаються двома абсолютно несумісними речами, сьогодні можна зустріти безліч прикладів, коли жінці вдається знаходити час і на те, і на інше одночасно.
Інструкція
1
Для того щоб не зазнавати труднощів вдома і на роботі, щоб не довелося вибирати між кар'єрою і сім'єю, психологи рекомендують наступне: Навчіться розділяти свої статуси в житті. Пам'ятайте про те, що в офісі ви - працівник, а вдома - мама, дружина і господиня. Не варто змішувати ці речі, погнатися за двома зайцями одночасно навряд чи вдасться, а от правильно розділити своє життя на дві частини і працювати тільки на роботі, а в родині займатися лише домашніми справами цілком можливо.
2
Поговоріть з близькими і постарайтеся пояснити, що вам важко одночасно працювати і виконувати домашні справи. Це допоможе їм зрозуміти, що слід кілька урізати свої вимоги і дати вам трохи відпочити.
3
Розподіліть домашні обов'язки між домочадцями. Це допоможе вам заощадить багато часу і сил, а чоловіка і дітей залучити до дотримання порядку в домі. Якщо ви не хочете змушувати членів вашої родини регулярно займатися справами, просто попросите їх вам допомогти і робіть все разом. Так домашні обов'язки виконуватиме легше, та й ви зможете зблизитися і поспілкуватися з родиною.
4
Складіть для себе точний розпорядок дня і ретельно сплануйте свій час. Розклад допоможе правильно організувати ваше життя, виділити необхідний час для всіх необхідних справ і відпочинку.
5
Якщо ви хочете працювати і мати достатньо часу для родини, спробуйте змінити рід діяльності і вибрати ту кар'єру, яка дозволить вам поєднати і те, і інше. Приміром, сьогодні деякі домогосподарки мають віддалену роботу , яку вони виконують вдома. Так їм вдається заробити і мати час для домашніх турбот. Крім того, ви можете зайнятися своїм власним, улюбленою справою, яка може принести дохід. Як варіант - в'язання, шиття чи будь-яке інше рукоділля.
6
В низці робочих буднів часто вдається провести з рідними занадто мало часу - весь день займає робота, а вдома дуже хочеться просто відпочити і побути наодинці з собою. Тому щоб зберегти добрі стосунки в родині, постарайтеся присвятити всі вихідні тільки своїм близьким. Погуляйте з дітьми, сходіть з чоловіком в кіно або ресторан, поїдьте всі разом за місто або просто влаштуйте тихий сімейний вечерю - все це дасть можливість поспілкуватися з домашніми та забути про проблеми на роботі.