Як написати безкоштовне оголошення.

Безкоштовне оголошення повинно містити всю найнеобхіднішу для покупця інформацію. Крім того, обов'язково вказувати контактні телефони, адресу електронної пошти або сторінку в інтренет, де можна детальніше дізнатися пропонований товар.
Інструкція
1
Складаючи оголошення про продаж або купівлю нерухомого майна, чітко позначте район, де воно розташоване. Якщо це заміський будинок, вкажіть, скільки кілометрів до мегаполісу. Напишіть розмір ділянки і поверховість котеджу. Опишіть, які комунікації присутні. Коли мова йде про квартиру, неодмінно відзначте, в чиїй власності вона перебуває, чи є поряд дитячі садки, школи, поліклініки, як далеко зупинки громадського транспорту. Вставте телефон, за яким з вами можна зв'язатися. А також адресу електронної пошти. Деяким зручніше спілкуватися письмово.
2
Складаючи текст оголошення про продаж або купівлю автомобіля, обов'язково напишіть модель, рік випуску, пройдений кілометраж, тип трансмісії, кузова і т.д. Позначте приблизну ціну. Чим більше подробиць ви вкажете, тим більше зацікавлені люди до вас звернуться. Не забудьте постачити текст кращими фотографіями свого транспортного засобу. А також впишіть номер телефону, краще мобільного, щоб з вами завжди могли зв'язатися.
3
Дуже часто безкоштовні оголошення розміщують власники собак і кішок, які хочуть віддати в добрі руки приплід. Тут багато тексту писати не потрібно. Зазвичай безпородних нащадків вибирають по фотографіях. Зробіть знімки малюків, коли вони грають, їдять, сплять. Опишіть чудові риси характеру мами - добра, лагідна, або, навпаки, відмінний охоронець або чудовий щуролов.
4
Якщо ви хочете розмістити оголошення про обмін однієї речі на іншу, чітко опишіть, що саме вам потрібно. Це позбавить вас від дзвінків людей, які пропонують щось діаметрально протилежне. Наприклад, якщо ви хочете поміняти холодильник на телевізор, опишіть бажану модель, рік випуску, наявність гарантії. Обговоріть доставку, за чий рахунок вона буде. Попросіть вислати на електронну пошту фото.
Корисна порада
Перед тим як складати безкоштовне оголошення, пошукайте схоже в інтернеті або друкованому виданні. Візьміть за основу те, яке привернуло більше вашої уваги.