Як організувати продаж книг.

Майже у кожного з нас є колекція скупчилися книг , які тисячі разів перечитати. Вони лежать «мертвим» вантажем на полицях книжкової шафи, займаючи багато корисного місця. Викинути таку літературу, природно, шкода, адже вона в ідеальному стані. Виходом із ситуації може стати продаж цих книг .
Вам знадобиться
  • - книги;
  • - комп'ютер з доступом до глобальної мережі.
Інструкція
1
Ознайомтеся з розміщеними в інтернеті оголошеннями про продаж книг : це дозволить визначити сучасну цінову політику на друковані видання. Знайдіть оголошення про продаж книг , спрямованість яких схожа з вашими друкованими виданнями (фантастика, казки, наукові публікації та інші книг і). Дізнайтеся, скільки коштують ці нові друковані видання.
2
Оцініть книг і: враховуючи те, що вони не нові (але в ідеальному стані), від вартості подібних нових друкованих видань відніміть відсотків 20-30. Отриманий результат буде тією граничною вартістю, за якою будете продавати б/у книг і.
3
Зареєструйтеся на форумах любителів читати книг і і розмістіть тут оголошення про продаж книг . В оголошенні зверніть увагу відвідувачів форуму на різноманітність наявних друкованих видань, їх ідеальний стан і низьку вартість. Для більшої «привабливості» оголошення в його тексті можете вказати наступну фразу: «при оптових закупівлях доставка за рахунок продавця».
4
Зареєструйтеся на сервісах, наприклад, аукціонах, де можна продати будь-який товар. Розмістіть на цих ресурсах заздалегідь написаний текст оголошення.
5
Дайте оголошення про продаж книг в найбільше читають місцеві газети.
6
Орендуйте невелике приміщення в маркеті або точку на ринку, куди можна було б перенести книг і, розкласти їх для більшої наочності і продавати.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: заняття бізнесом вимагає реєстрації даної діяльності в передбаченому законодавством країни порядку. В іншому випадку такий бізнес незаконний.
Корисна порада
Якщо організована вами продаж скупчилися книг пройде успішно, значить ви природжений бізнесмен. Чому б не подумати про створення бізнесу по скупці-продажу книг? Дайте оголошення про те, що займаєтеся скуповуванням книг, і вже дуже скоро у вас буде величезна колекція друкованих видань, призначена для продажу.
Хоча Росію досі називають найбільш читаючої країною, організація книжкової справи - не самий прибутковий бізнес. Однак нові книжкові магазини і раніше відкриваються. Щоб відкрити успішний книжковий магазин, важливо знайти незайняту нішу в книжковій справі.
Інструкція
1
Книги можна просто продавати, а можна організувати, наприклад, книжкове кафе. Такі заклади в Москві вже є, проте їх небагато. Клієнтура у них постійна: студенти та культурна молодь, а також люди середнього віку. У такому кафе можна просто почитати книгу за чашкою кави, купити книгу, а також послухати лекцію (проводяться і такі заходи) або побувати на зустрічі з письменником.
2
Важливо й те, які книги вам хочеться продавати. Стандартний книжковий магазин орієнтується на масового читача, а це означає, що чималу частину полиць будуть займати любовні романи, нехитрі детективи і фантастика. Не всім хочеться відкривати стандартний магазин, тим більше що завжди є попит і на більш інтелектуальну літературу (особливо у великих містах). Від концепції магазину буде залежати місце його розташування: стандартний книжковий хороший і в спальному районі (якщо там немає іншого книжкового поблизу), а ось "авторському" магазину з нестандартним асортиментом краще перебувати в центрі міста.
3
Визначившись з ідеєю, можна починати продумувати саму організацію книжкового магазину або кафе. Для них потрібні: 1. реєстрація юридичної особи або фізичної як індивідуального предпрінімателя.2. офіс під магазин (хороший і недорогий варіант - підвал) .3. у випадку з кафе - ліцензії на роздрібну торгівлю продуктами харчування і алкоголем.4. реклама.5. сайт.6. домовленості з постачальниками (а також лекторами, письменниками і т.д.).
4
Власне, починати торгівлю книгами можна відразу після того, як у вас з'явиться приміщення і реєстрація. Однак рекламу вашого магазину або кафе краще дати заздалегідь. Нехай якомога більше потенційних клієнтів дізнається, що скоро в даному районі відкриється новий книжковий магазин. Реклама - справа витратна, проте краще витратитися хоча б на банери в Інтернеті і яскраву вивіску. Розкажіть про ваш книжковому магазині якомога більшій кількості знайомих - нехай вони приходять самі і приводять друзів. Це будуть ваші перші клієнти. Чим більше їх буде, тим швидше справа почне приносити дохід.