Як відкрити врізний замок. Як зробити відмичку для врізного замка.

Втрата ключа від вхідних дверей в квартиру - це часом справжня трагедія. Додому потрапити неможливо, через що доводиться або чекати повернення додому проживають в цій же квартирі родичів, або зламувати двері. Але не поспішайте псувати її: для початку спробуйте відкрити виразний дверної замок без ключа.
Вам знадобиться
  • - дриль зі свердлом;
  • - дріт;
  • - відмичка;
  • - викрутка;
  • - скріпка.
Інструкція
1
Якщо на дверях встановлений виразний замок з циліндровим хрестоподібним механізмом, акуратно просвердлите над отвором для ключа невеликий отвір. За допомогою відмички підійміть стопор і відсуньте гачок засува.
2
За умови, що в дверях встановлений виразний замок , що має штіфтовий циліндровий механізм, зробіть невеликий отвір в циліндрі, вставте дріт і повертаючи в цей час відмичкою циліндр, відкрийте двері.
3
В тому випадку, якщо вбудований дверної замок має «язичок», викруткою або іншим твердим предметом, товщина якого дозволяє просунути його в отвір між дверним полотном і коробкою, спробуйте притиснути «язичок». Потім, притискаючи «язичок», проверніть дверну ручку і двері відкриються. Для відкриття такого роду вбудованих замків може бути використана навіть пластикова картка.
4
За умови, що відкрити потрібно дерев'яну двері з вбудованим сувальдним замком, виконайте наступну послідовність дій: максимально, наскільки це можливо, відтягніть дверне полотно від коробки і за допомогою скріпки або іншого подібного підручного інструменту відсуньте сувальди.
5
Якщо в дверях встановлений вбудований замок у вигляді клямки, за допомогою викрутки або іншого підручного засобу відкрутите гвинти, якими закріплена ручка, і зніміть її. Потім зніміть металеву панель, яка закриває замковий механізм, і наявним підручним гострим предметом нащупайте засувку. Надавите на цю засувку і не відпускаючи її, проверніть дверну ручку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o0RYePlvC3o
Зверніть увагу
Не намагайтеся підбирати ключі! Так можна лише посилити положення: ключ застрягне і вже точно тоді без допомоги фахівця не обійтися.
Корисна порада
Якщо вжиті вами спроби не увінчалися успіхом, скористаєтеся професійною допомогою фахівців, що надають подібного роду послуги: вони швидко і акуратно відкриють зачинені двері.