Як лікувати шийний остеохондроз. остеохондроз шийного відділу ніж лікувати в домашніх умовах.

Люди не завжди уважно ставляться до появи болю в шийному відділі хребта. Вважають, що їх десь протягло, і обмежуються натиранням шиї согревающими мазями. Адже дуже часто болі говорять про наявність шийного остеохондрозу , тобто деформації міжхребцевих дисків. Згодом зміщення шийних хребців може привести до запаморочень, нудоти і порушення координації.
Інструкція
1
Як правило, шийний остеохондроз виникає через неправильну постави і сидячого способу життя. Поміняйте свої звички кардинальним чином. Якщо у вас сидяча робота то, після кожних 20 хвилин, вставайте і потягуйтеся, намагаючись задіяти при цьому всі м'язи. Під час роботи стежте за тим, щоб ваша спина прилягала до спинки стільця, на якому ви сидите. Голову намагайтеся тримати прямо, не нахиляючи вперед. Коли ви дивитеся телевізор або просто відпочиваєте, почастіше міняйте своє становище. При роботі за комп'ютером, сидите так, щоб монітор знаходився на відстані близько 30 сантиметрів, і голова була на рівні приблизно середини екрану. Спіть на напівжорсткому матраці, який повторює всі вигини тіла.
2
Пройдіть курс масажу. Також при хондрозе непогано допомагають мануальна терапія, голковколювання, електрофорез.
3
Для того щоб зняти больовий синдром приймайте лікарські препарати, які вам пропише ваш лікуючий лікар. Найчастіше це знеболюючі препарати і спазмалгетікі. Крім того, призначають прийом препаратів поліпшують мікроциркуляцію і обмін речовин в хрящовій тканині. Їх можуть призначати у вигляді ін'єкцій.
4
При лікуванні будь-якого остеохондрозу , в першу чергу необхідно зменшити напругу м'язів. Для цього чудово підходять теплові процедури. Використовуйте грілку. Але врахуйте, що перегрівання небажано для нервової тканини. Тому, температура води в грілці повинна бути не більше 37 градусів. Тримайте її на шиї протягом 5 - 10 хвилин. Після цього зробіть самомасаж, розтираючи шийний відділ руками. І укутайте шию теплою тканиною, щоб уникнути переохолодження.
5
Займіться лікувальною гімнастикою Лежачи на спині і випрямивши ноги, покладіть одну руку собі на груди, а іншу на живіт. Вдихніть, але не глибоко, і напружте при цьому м'язи. На видиху розслабте. У тому ж положенні витягніть руки уздовж тіла. Зігніть ноги в колінах і руками обхопіть їх. Підтягніть до живота. Підніміть голову і торкніться чолом колін. Плавно поверніться до вихідної позіціі.Лежа на спині, зігнувши ноги в колінах, розведіть руки в різні боки. Повертайте своє тіло в праву сторону. Поверніться до вихідної позиції і поверніться вліво. Кожна вправа виконуйте по 4 - 5 разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2c4NoGS7aPU
Зверніть увагу
Навіть найдосвідченіші доктора не сперечаються, що в більшості випадків лікування народними засобами не тільки не забороняється, але і нерідко приносить свої плоди. Отже, розглянемо таку тему, як лікування шийного остеохондрозу в домашніх умовах, оскільки для найбільш повного, всеосяжного лікування вам буде потрібно знати, що саме можна і потрібно зробити, щоб допомогти собі самому.
Корисна порада
Лікування остеохондрозу шийного відділу, медикаментозна терапія. Якщо у вас загострився шийний остеохондроз, то лікування повинно вплинути на магістральний і регіонарний кровотік, усунути м'язовий спазм. Тривалість лікування остеохондрозу шийного відділу хребта індивідуально в кожному випадку, і залежить від вікових змін, тяжкості дегенеративних процесів, методик лікування та, природно, наскільки сумлінно ви будете виконувати призначення та рекомендації лікуючого лікаря.