Як відбілити зуби в клініці.

Колір зубів залежить від мінерального складу емалі і може змінюватися під впливом антибіотиків, чаю, води, кави, шоколаду, кока-коли, тютюну, вина, ягід. В стоматологічному кабінеті вам можуть запропонувати кілька технологій відбілювання зубів.
Інструкція
1
Лазерний методНа емаль наноситься спеціальний гель, що містить перекис водню, потім лазерним променем обробляється кожен зуб. Результат досягається за рахунок подвійної дії перекису і лазера. Процедура неболюча, але після неї у деяких пацієнтів спостерігається підвищення чутливості зубів.
2
Фотовідбілювання За допомогою цього методу можна освітлити колір емалі на 7-10 тонів. Дія триває до семи років, в залежності від дотримання пацієнтом гігієни рота. Суть методу полягає у впливі на відбілюючий гель, що містить перекис водню, ультрафіолетовим світлом.
3
Внутрішнє відбілювання Якщо під час механічної травми колір зуба змінився або з'явився так званий вторинний карієс (тобто потемніння навколо раніше поставленої пломби), то можна провести внутрішнє відбілювання. В порожнину зуба вводиться гель, і зуб покривається тимчасової пломбою. Відбілювання може зайняти до 5 відвідувань. Потім зуб закривається постійної пломбою.
4
Хімічне відбілювання Під час даної процедури застосовуються кислоти, проникаючі в тканину зуба. Після їх застосування зубна емаль стає більш чутливою.
5
Інструментальний метод За допомогою спеціальних інструментів стоматолог прибирає жовтий наліт з поверхні зубів. Зуби стають чистішими, світліше, оскільки з поверхні прибираються мікрочастинки фарбувальних речовин. Процедура не зовсім приємна, до того ж, після неї можуть почати кровоточити ясна.
6
УльтразвукЗубние камені і темний наліт можна видалити ультразвуком. Метод не викликає неприємних відчуттів, дозволяє повернути натуральний колір своїх зубів, позбавляє від запаху з рота, але під час процедури можуть відколотися шматочки емалі.
7
Технологія air flow Зуби очищаються під дією струменя з соди, води і повітря. Емаль стає яскравіше, чистіше, хоча колір кардинально не змінюється. Однак і ця процедура небезпечна стоншуванням емалі при повторному застосуванні - може з'явитися надчутливість зубів, яка не знімається ліками.
Зверніть увагу
Відбілювання є косметичною процедурою, через деякий час отримана білизна зубів зникає. Однак регулярно використовувати подібну процедуру професіонали не рекомендують, оскільки це може пошкодити вашим зубам.