Як встановити мову на клавіатурі. Як змінити клавіші для зміни мови.

Зміна мови введення з клавіатури - це результат операції зміни розкладки. «Розкладки» називають таблицю, в якій кожній клавіші (або поєднанню клавіш) зіставлений певний символ. Команда на перемикання з розкладки, в якій клавішах букв зіставлені символи російського алфавіту, на англійську може бути подана як з використанням миші, так і з клавіатури.
Інструкція
1
Задіюйте для зміни мови введення призначене цієї операції за замовчуванням поєднання гарячих клавіш. Найчастіше використовується комбінація alt + shift, трохи рідше - ctrl + shift. При бажанні це поєднання можна змінити. Для цього треба натиснути правою кнопкою миші покажчик використовуваного зараз мови , поміщений в область повідомлень панелі завдань (в «трей»). Розкриється контекстне меню, в якому слід вибрати пункт «Параметри». В результаті відкриється вікно системного компонента «Мови і текстові служби».
2
Клацніть по кнопці «Параметри клавіатури», вміщеній у розділ «Налаштування» на вкладці «Параметри». У наступному вікні виділіть позицію «Перемикання між мови ми вводу» в переліку «Поєднання клавіш для мов введення" і клацніть по кнопці «Зміна поєднання клавіш». Чергове розкрилося вікно, нарешті, буде містити варіанти поєднання клавіш, які можливо призначити операції зміни мови введення - виберіть найбільш зручний варіант. Потім клацніть по кнопці «OK», позакривали всі проміжні вікна і на цьому заміна гарячих клавіш операції зміни розкладки буде завершена.
3
Використовуйте мишу для зміни мови введення без використання клавіатури. Для цього треба клацнути покажчик поточного мови клавіатури в треї лівою кнопкою миші і в випадаючому контекстному меню вибрати рядок з потрібним мовою. Якщо іконки з позначенням мови введення немає в списку, то клікніть правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть рядок «Мовна панель» в секції «Панелі інструментів» контекстного меню. Покажчик мови з'явиться на панелі завдань, але його буде можна і перемістити в будь-який зручний місце на екрані. Для цього треба клацанням правою кнопкою миші розкрити контекстне меню і вибрати пункт «Відновити» - мовна панель відокремиться від панелі завдань і її стане можливо перетягувати по екрану, натискаючи лівою кнопкою миші на ліву крайку.