Як обшити будинок профнастилом. обшива будинку профнастилом фото.

Профнастил являє собою покриття, яке може бути використане при будівництві будинків. В даний час цей матеріал став просто незамінним. Він дуже зручний в експлуатації для настилу дахів і стін.
Інструкція
1
Раніше більше увагу приділяли тільки зовнішнім виглядом будівлі, а тепер постійно ставляться завдання, які пов'язані з поліпшенням всього комплексу експлуатаційних характеристик споруджуваного і реконструюється об'єкта. Технологія вентильованого фасаду ознаменувала новий етап розвитку будівельної галузі. Обшивка будинку профнастилом на даний момент є дуже поширеним методом економічного оформлення фасаду.
2
Навісний фасад з профнастилу - облицювання, яка добре підходить для промислового, громадського та адміністративного об'єкту. Також таке облицювання часто використовують для обробки житлових будинків. Будівлі та споруди, які використовують таку фасадну систему, відрізняються різноманіттям естетичних рішень і мінімальними затратами при обслуговуванні. Якщо правильно підібрати облицювання фасаду, то можна підкреслити індивідуальність і загальний характер будівлі.
3
Обшивку будинку профнастилом виконуйте таким чином, щоб між утеплювачем і профнастилом малася вентильований повітряний прошарок. Вона забезпечуватиме тривалий термін служби всієї конструкції навісного фасаду. У такій системі буде вільно виконуватися циркуляція зовнішнього повітря. Саме тому пари вологи не накопичуватимуться під облицюванням, а спокійно вийдуть назовні. Також не буде відбуватися розвиток цвілі і мікроорганізмів, які здатні зруйнувати будівлю. Також обшивка будинку дозволить істотно підвищити рівень звуко- і теплоізоляції.
4
Для початку на поверхні будівлі зводиться подконструкция, яка являє собою систему металевого каркаса. Призначена вона для кріплення елементів облицювання вентильованого фасаду. Кріпиться цей металевий каркас на кріпильні кронштейни. Після цього до каркаса кріпляться самі листи профнастилу. Для цього можуть бути використані саморізи або цвяхи.
Нарешті прийшов час обшити будинок. Більшість професіоналів рекомендують скористатися для цього вагонкою, яка є оптимальним матеріалом. Процедура обшивки будинку - справа нелегка.

Обшити будинок можна будь-яким видом вагонки, зовні це як правило широкі дошки, всередині вузькі. Вагонка ділиться на пластикову і дерев'яну. Пластиковою вагонкою переважно обшивають місця з високою вологістю, такий матеріал не вимагає складного догляду і відмінно утримує зайву воду.Конечно, краще довірити його професіоналу, але якщо ви відчуваєте в собі сили зробити це самостійно, перегляньте детальну інструкцію наведену ніже.1. Виберіть дошки потрібного розміру, якщо вони вологі попередньо висушіть їх. Дошки можу відрізнятися по довжині, але ширина повинна бути однаковою. Найчастіше це не більше десяти мілліметров.2. Розмежуйте на дошці місця для обріза і відпиляйте зайві края.3. Обабіч, за допомогою фрези, зробіть пази, з лицьового боку зніміть фасок.4. Щоб матеріал прослужив вам вірою і правдою обробіть його спеціальним раствором.5. Виберіть напрямок, по якому буде «йти» вагонка, воно може бути вертикальним або горізонтальним.6. Закріпіть несучу грати, на яку буде кріпитися обшивочний матеріал.7. Закріпіть монтажні бруски і прикріпіть до них монтажну нитку. Утепліть простір між гратами і стіною мінеральної ватой.8. Наріжте вагонку потрібної довжини і закріпіть її скобами до грат. В місцях стикування подрежьте шіріну.9. Покрийте матеріал лаком або морилкою.