Як навчити хвилястого папугу говорити. Як навчити розмовляти пару хвилястих папуг.

Говорящий попугай - Не вигадка і не казковий персонаж. Інтелектуалами серед папуг вважаються довгожителі - какаду і жако. Корелла-німфа теж здатна вивчити десяток-другий слів. А серед звичайних хвилястих папужок часом зустрічаються рекордсмени словникового запасу. Коли у вашому будинку з'являється молодий хвилястий папуга - саме час почати навчання.
Інструкція
1
Техніка навчання папуг розмови не відрізняється у різних видів. Чим молодший папуга, тим легше буде навчити його говорити. Самці кажуть частіше і охочіше самок. Не варто починати уроки з самого першого дня, дайте папузі звикнути в новій обстановці. Спокійно спілкуйтеся з ним, не загострюючи уваги на окремих фразах.
2
Коли папуга звик до нової сім'ї, можна переходити до навчання. Нехай це буде для початку одна фраза чи кличка вихованця. Навчання починають з ранку, після чистки і годування. Повторіть фразу десять - п'ятнадцять разів, з інтонацією. Птах повинна в цей час контактувати з вами, цікавитися.
3
Повторюйте розучують фразу частіше інших, спокійним ласкавим голосом. Заохочуйте папугу , коли він відповідає вам щебетанням, і знову повторюйте фразу. Уроки мають бути щоденними, але не довше десяти хвилин. Якщо птах втратила інтерес - припиніть урок.
4
Через кілька днів можна почати розучувати другу фразу, навіть якщо папуга не навчився чітко повторювати першу. Чергуйте фрази в уроці. Використовуйте ці фрази в спілкуванні з вихованцем в таких ситуаціях, в яких хотіли б їх почути.
5
не дратувати і не впадайте у відчай. Якщо вам здається, що навчання не приносить успіху, більше контактуйте з птицею і продовжуйте уроки. Найчіткіше мова папугу звучить в ранковій пісні, в такі моменти вона схожа на магнітофонну запис з вашого голосу.
Зверніть увагу
Якщо папуга міститься з іншими птахами, у нього немає потреби в соціальному партнері, і навчити його людської мови практично неможливо. Контакт людини і птаха повинен бути дуже тісним.
Корисна порада
Вибирайте такі слова, які птахові простіше вимовляти. Шиплячі, свистячі звуки найбільше подобаються папугам. Час від часу повторюйте завчені фрази, щоб вони не забулися.