Як визначити чистоту води.

Кожна людина щодня споживає воду. Важливо переконатися, що вона досить чиста, щоб подбати про своє здоров'я. Отже, варто розглянути способи визначення чистоти питної води .
Інструкція
1
Запитайте споживчий звіт про воду у вашому районі проживання. Муніципалітети в даний час повинні відправляти подібні відомості мешканцям раз на рік. Цей документ допоможе визначити якість води , яка надходить у ваш будинок.
2
Налийте трохи водопровідної води в прозорий стакан і уважно подивіться на неї під гарним освітленням. Прозора вона чи каламутна? Чи є там осад?
3
Відчуйте запах води . Якщо є слабкий аромат хлору (наприклад, як в басейні), то це цілком прийнятно для водопостачання міста. Але якщо ви відчуєте будь-який інший запах, наприклад, затхлий, то це вказує на те, що дану воду необхідно ретельно перевірити в лабораторних умовах.
4
Перевірте на предмет справності й схоронності стоки, труби і раковини в будинку/квартирі. Попросіть місцевий відділ охорони здоров'я або службу ЖКГ протестувати якість води на об'єкті. Якщо за місцем проживання такі перевірки проводяться постійно, то вода буде завжди стабільної якості, і вам не потрібно буде перевіряти її щороку.
5
Купіть в господарському магазині домашній фільтр для очищення води з-під крана. Хоча такі фільтри менш точні, ніж тестові у спеціальних лабораторіях, але коштують вони набагато дешевше. Зараз застосовуються також фільтри з нано-вуглецю, які мають декілька ступенів очищення. Якщо вам дороге здоров'я, краще потратьте на певну суму.
6
Будьте особливо уважні до якості води , якщо у вас приватна водопостачання. Наприклад, колодязь або колонка. Повну відповідальність за якість даної води несете ви самі.
7
Проведіть аналіз колодязної води на предмет наявності гербіцидів і інсектицидів, як тільки ви в'їдете в будинок. Потім зробіть це ще два рази за рік (ранньою весною і пізньою осінню) для виявлення для кишкових бактерій і нітратів. Далі - раз на рік для оцінки рівня свинцю, рН та загального вмісту розчинених твердих речовин.