Як перевести з літрів в метри в кубі. Перевести літри в метри кубічні.

Літрами і кубічними метрами вимірюють об'єм. Тільки метр є одиницею міжнародної системи СІ, а літр - ні. Розглянемо, як пов'язані між собою ці дві одиниці об'єму, назви яких нам зустрічаються мало не щодня.
Вам знадобиться
  • - калькулятор,
  • - комп'ютер з операційною системою Windows 7 або підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Помножте цікавить кількість літрів на 0,001. Отримане твір і буде виражати той же обсяг, але вже в кубічних метрах - оскільки один літр дорівнює 0,001 куб.м.
2
Крім цього способу, є можливість перевести одиниці виміру (зокрема з літрів в метри в кубі) за допомогою конвертерів, що працюють в режимі он-лайн або використовуючи стандартний калькулятор операційної системи Windows XP, 7 або Vista.
3
Наберіть у вікні пошукача (Google, Яндекс, Nigma та ін.) Потрібне вираз, наприклад "в 10 літрах кубів". У пошуковику вже вбудована функція конвертації.
4
Відкрийте в своєму комп'ютері файл calc.exe. Виконаєте необхідний переклад літрів в кубічні метри - панель перекладу одиниць виміру відображається праворуч від основної панелі калькулятора.
5
Цікаво, що співвідношення літра і кубічного метра було остаточно «узаконено» лише в 1964 році. До того, з 1901 року, літр визначався, як один кілограм води без домішок при тиску 760 міліметрів ртутного стовпа і температурі 3,98 градусів Цельсія, що відповідає максимальній щільності Н2О. Тобто відміну від сучасного літра, рівного одному кубічний дециметр, від літра зразка 1901 становило 0,000028 кубічного дециметра.
6
У 18 столітті метр мав кілька визначень. По одному з них, метром називалася довжина маятника з півперіодом гойдання 1 секунда, підвішеного в певному місці (конкретно, на широті 45 градусів). Різниця цього метра і сучасного становила 6 мм. Інше визначення (так само, як раніше льє і морську милю) прив'язувало метр до Паризькому меридіану: за метр було прийнято відстань, рівну його однією сорокамілліонної частини. Цей метр практично дорівнює сучасному (похибка незначна мала) .Нине за метр прийнято твір певного числа і довжини хвилі, випромінюваної ізотопом криптону.