Як вибрати незамерзаючу рідину.

Будь-який власник автомобіля знає, як важливо мати чисте лобове скло, адже це одна з найважливіших умов безпеки руху на дорозі. Особливо актуальна ця проблема в холодну пору року. Сніг, бруд, обмерзання - ось негативні фактори, які можуть призвести до аварійної ситуації на дорозі. Використовуючи незамерзаючу рідина , ви зможете підтримувати чистоту вашого скла, що гарантує вам комфорт і безпеку.
Інструкція
1
Підберіть незамерзаючу рідина , виходячи з ваших побажань і, звичайно ж, марки автомобіля. На даний момент існує багато виробників незамерзаючих рідин, широко відомих покупцям. Наприклад, таких як Fuchs, Liqui Moly, Mobil та інші.
2
Віддавайте перевагу широко відомим торговим маркам, зверніть увагу на упаковку, етикетку і пробку антифризу. На ній повинна бути вказана повна інформація щодо продукту і виробника. Крім того, якісна незамерзаюча рідина гарантує безпеку вашого здоров'я.
3
Купуйте незамерзаючу рідина тільки в автосалонах або спеціалізованих магазинах, так знижується ризик купити підробку. Така рідина може містити отруйна речовина метанол, що здешевлює собівартість продукту, але і становить небезпеку дл вашого здоров'я. Метанол - сильна отрута, якщо він потрапить в салон через системи вентиляції, ви відчуєте запаморочення і слабкість. А надмірна дія цієї отрути на ваш організм може закінчитися ураженням нервової системи.
4
Перевірте, чи не залишає незамерзаюча рідина після себе розлучення, нальоти або райдужні плівки на поверхні машини. Якщо так, то ця рідина неякісна. Огляньте вміст каністри, наскільки це можливо. Потрясіть каністру і переконайтеся, що на поверхні антифризу утворюється стійка піна. Якщо в рідині присутній осад, значить, вона була розбавлена звичайною водою, від такої покупки відмовтеся відразу. В ідеалі при виробництві антифризу використовується дистильована вода або артезіанська вода з джерел. Різко виражений спиртової запах також гарантує вам, що «незамерзайка» якісна.
5
Заливайте незамерзаючу рідина заздалегідь, щоб перший морозчік НЕ паралізував роботу вашого автомобіля. Підготуйтеся до зими заздалегідь. Не користуйтеся такий рідина ю під час стоянки або в пробках, коли концентрація парів особливо висока. Використовуйте режим рециркуляції, який передбачений в деяких марках автомобілів. Якщо ви відчули слабкість і головний біль - негайно зупиніться, якщо ви перебуваєте в русі, і вийдіть з машини. Надалі злийте цю рідина і залийте іншу.
6
Возите незамерзаючу рідина взимку завжди з собою в машині. Чи не заливайте незамерзаючу рідина в бачок в чистому вигляді, в основному вона дуже концентрована і слід розбавляти її дистильованою водою по інструкції.
Зверніть увагу
Використання неякісної рідини може принести шкоду вашому здоров'ю.
Корисна порада
Купуйте тільки якісний продукт.