Як робити нарощування нігтів гелем. Як вибрати гель для нарощування.

Незважаючи на те, що модний бум на нарощування нігтів вже позаду, ця процедура і раніше користується великим попитом. Адже сьогодні можна зробити красиві і акуратні нігті, які будуть виглядати цілком природно. Оптимальний варіант - нарощування нігтів гелем .
Вам знадобиться
  • - ультрафіолетова лампа;
  • - набір шліфувальних пилянь;
  • - дегідратор;
  • - адгезивне покриття;
  • - топове покриття ;
  • - гель для нарощування.
Інструкція
1
Придбайте необхідні препарати та інструменти для проведення гелевого нарощування. Якщо ви не плануєте займатися цим професійно, оптимальним варіантом буде готовий набір однієї з професійних марок. В нього обов'язково повинна входити адгезивная основа і сам гель. Для домашнього використання випускаються багатофазні гелі, які виконують відразу кілька функцій. В даному випадку ви можете не використовувати ніяких додаткових коштів.
2
Зробіть манікюр, обробивши валик і кутикулу. До нарощування нігтів гелем слід приступати тільки за умови підготовленої нігтьової пластини. Виконуйте сухий манікюр, щоб не розпарювати і не размягчать нігті.
3
Спиляєте верхній шар нігтя. Для нарощування гелем не потрібно сильне спилювання: пройдіться спеціальною пилкою по поверхні нігтя кілька разів. Після цього ретельно відшліфуйте пластину до ідеальної гладкості, так ви забезпечите оптимальне прикріплення гелю.
4
Знежирте поверхню нігтя. Для цього ви можете використовувати спирт, рідина для зняття лаку, але краще всього придбати спеціальний дегідратор.
5
На попередньо знежирений ніготь нанесіть адгезивний гель-ґрунтовку (бондер). Він забезпечить захист натурального нігтя і посилить подальше зчеплення з гелевою масою.
6
Нанесіть моделюючий гель і швидко надайте йому форму. Для цього ви можете скористатися будь-яким зручним вам інструментом - жорсткої пензликом або шпателем. Помістіть ніготь під ультрафіолетову лампу на 2-3 хвилини для повного затвердіння гелю. Після цього ви можете приступати до його обробці шліфувальною пилою. Надайте нігтя наіборлее природну форму, але при цьому намагайтеся не спилювати занадто багато гелю.
7
Нанесіть топове покриття, яке не тільки закріпить гель, але і додасть йому додатковий глянець.
Корисна порада
Коли ви освоїте базове нарощування нігтів гелем, спробуйте матеріали з різними ефектами: кришталеві, кольорові, перламутрові гелі.