Як налаштувати дизельну пальник.

Робота сучасної дизельного пальника заснована на автоматичному управлінні. У пальнику використовується рідке паливо, таке як солярка або мазут. При її експлуатації не відбувається надмірних викидів шкідливих речовин в атмосферу, повітря в дизельну пальник рівномірно подається вентилятором. При монтажі не потрібно узгоджень з ЖКЧ, але явним недоліком є те, що під установку пальника на дизельному паливі необхідно окреме приміщення, в якому повинна бути забезпечена вентиляція.
Інструкція
1
Ваша першочергова задача - здійснення запуску пальника. Для того щоб отримати необхідну теплову потужність, підберіть експериментальним шляхом відповідний тиск палива. Врахуйте те, що форсунка вже мається. Майте на увазі, що при налаштуванні дизельного пальника необхідний манометр.
2
Наступна дія - перевірка і регулювання (при необхідності) установки підпірної шайби на потрібні вам параметри. При цьому сам розмір шайби підберіть згідно документації на пальник . При відсутності цих даних необхідно в першу чергу виміряти диференціальним манометром тиск безпосередньо перед підпірної шайбою. Рекомендований тиск - 3 мбар.
3
Використовуючи відповідні діаграми в інструкції, встановіть повітряну заслінку, згідно з вимогами щодо настраиваемой потужності. Якщо вимоги не відіграють істотної ролі, то поставте заслінку в яке-небудь середнє положення.
4
Здійсніть запуск пальника і встановіть необхідний тиск на насосі. Якщо до цього тиск не виставлялося згідно диаграммам з інструкції, то воно регулюється положенням підпірної шайби.
5
Дочекайтеся вогню з форсунки (дюзи). Після запалювання пальника застосуєте газоаналізатор. З його допомогою необхідно в найкоротші терміни вийти в безпечний режим функціонування, регулюючи подачу повітря. Під безпечним режимом мається на увазі робочий режим без освіти чадного газу СО.
6
Знайдіть нижню межу спалювання. Налаштуйте процес спалювання палива на оптимальні параметри.
7
Перевірте дизельну пальник на запуск. При різкому, «жорсткому» запалюванні зменшуйте тиск повітря безпосередньо перед підпірної шайбою, але при цьому тиск не повинен бути дуже низьким. При плавному, нормальному запалюванні пальник вважається настроєною.