Як привести себе тіло в порядок швидко.

Вам потрібно швидко привести своє тіло в порядок? Ви хочете здобути спортивні форми, відчути бадьорість і гарний настрій? Тоді вперед - до виконання нескладних правил, які допоможуть вам виглядати красиво і молодо!
Інструкція
1
Займіться фітнесом. Реалізувати даний план можливо як і на дому, так і в спеціальному фітнес-клубі з інструктором. Звичайно, заняття вдома менш затратні, але відвідування фітнес-клубу дає можливість домогтися більш ефективних результатів. Однак якщо ви здатні до жорсткої самодисципліни і самоконтролю, то займатися можна і самостійно.
2
Щоденні 30-хвилинні пробіжки допоможуть вам швидко і без особливих зусиль привести своє тіло в порядок. Починати такі заняття потрібно поступово, з 5-10 хвилин бігу, поступово збільшуючи час. Дихання під час бігу повинно бути рівним, руху ритмічними і плавними.
3
Запишіться в басейн. Плавання задіє в роботу всі групи м'язів, дуже благотворно впливає на всі системи організму, тим самим зміцнюючи і оздоровлюючи наше тіло .Посещайте баню, сауну - такі процедури допомагають вивільненню токсинів і шлаків з вашого організму.
4
Ходьба пішки також сприяє спалюванню зайвих калорій, а значить, і позбавлення від непотрібних кілограмів. Там, де це можливо, віддавайте перевагу заміняти будь-який вид транспорту пішою ходьбою. В день бажано проходити 5-6 кілометрів, і вже через деякий час ви помітите позитивний результат.
5
Перетворіть ваш відпочинок в активний: замініть сидіння перед телевізором катанням на велосипеді або лижах, плаванням в річці або грою в тенніс.Откажітесь від шкідливих звичок - куріння, спиртні напої - все це старить і зношує наш організм.
6
Скоротіть в своєму раціоні кількість жирів і вуглеводів, нехай у ньому переважають овочі і фрукти.Контроліруйте масу тіла. Регулярно зважуйтеся, стежте за такими показниками благополуччя організму, як артеріальний тиск, рівень цукру в крові.
7
Загартовуйтеся! Влітку ходите босоніж по землі і траві, взимку - обтирайтеся, регулярно приймайте контрастний душ. Все це буде тренувати ваші судини, а стан судин - показник молодості вашого організму.
Домашні клопоти завжди здаються нудними і забирають багато часу. Але їх можна розпланувати так, щоб витратити на них мінімум зусиль при максимальному результаті. Для приведення будинку в порядок необхідно запастися часом, щоб не робити все в суєті. Краще заздалегідь намітити фронт робіт і скласти попередній порядок дій.
Інструкція
1
Для наведення ладу в будинку краще рухатися зверху вниз. Тоді вся пил, бруд і сміття будуть летіти вниз і не забруднити вже чисті місця. Зазвичай на верху скупчується багато пилу. Тому не зайвим буде надіти маску, щоб в процесі збирання не почати постійно чхати.
2
Все непотрібні речі можна просто скидати вниз. Потім їх легко буде зібрати в мішки і винести на смітник. На антресолі і верх шаф зазвичай складають всякі старі речі, які можуть викликати ностальгію і бажання знову їх розглянути. В такому випадку прибирання може перетворитися на такий собі «вечір спогадів» і затягнеться надовго.
3
Коли вся пил зверху витерта (книги на полицях теж бажано протерти від пилу або пропилососити), можна переходити на рівень ваших очей. Тут теж скупчується багато непотрібного: використані проїзні квиточки, коробочки та інша дрібниця, якій місце в смітнику. Краще це теж залишати на підлогу. Звільнене місце протираємо від пилу і розставляємо потрібні речі по своїх місцях.
4
Якщо така прибирання відбувається на робочому місці, всі потрібні папери необхідно скласти в акуратні стопочки, а краще розкласти їх по папках або скриньках.
5
Кімнатні рослини теж непогано буде привести в порядок. За необхідності пересадити їх або поміняти землю в горщиках, підрізати сухі частини, помити листя. Адже пил накопичується не лише на полицях, а й на листках рослин.
6
Все сміття лежить на підлозі. Тепер треба зібрати його в мішки і винести на смітник. Ось і підлогу звільнився. Килими і килимки треба пропилососити. При бажанні можна і помити. Випускаються спеціальні сухі шампуні для килимів. Вони непогано справляються зі своєю роботою. Дрібне сміття і бруд вимітаємо щіткою. Тепер підлогу готовий до миття.
7
Якщо прибирання було капітальна, підлогу краще помити із спеціальним антибактеріальним засобом. Існують засоби, які не вимагають змивання і не завдають шкоди навіть паркету.
8
Після того, як ви привели свій будинок в порядок, його необхідно провітрити. Це потрібно зробити, щоб запах від використаних засобів для прибирання вивітрився.
9
Тепер можна зняти маску, вимити обличчя, руки і насолоджуватися результатом. Якщо діяти в чіткій послідовності, то привести свій будинок в порядок не складе великої праці.