Як зв'язати валентинку.

Купити в кіоску дешеві листівки у вигляді сердечок, зі стандартними словами привітання та малюнками, надрукованими в друкарні - це, звичайно, дуже просто. А ось зв'язати валентинку для близької людини власними руками - трохи складніше. Зате він відразу зрозуміє, що ви довго і з любов'ю готували для нього цей подарунок.
Інструкція
1
Варіант 1.Зробіть 2 повітряні петлі. Пров'яжіть через другу 6 стовпчиків без накиду і, не заплющуючи в кільце, в'яжіть по спіралі. Не забудьте відзначити початок в'язання - використовуйте для цього нитку. Після того як ви почнете наступний ряд, перекладіть нитку в його початок - це необхідно, щоб не заплутатися. Щоб зв'язати другий ряд, в кожну петлю попереднього ряду пров'яжіть по 2 стовпчики без накиду. В результаті у вас вийде 12 петель.
2
Для третього ряду пров'язуйте в одну петлю 1 стовпчик без накиду, а в наступну - 2. В результаті у вас вийде 18 петель в ряду. У четвертому ряду пров'язуйте в кожну петлю по 1 стовпчику без накиду. Закріпіть нитку і обірвіть. У вас вийде щось на зразок ковпачка. Зв'яжіть ще один такий же ковпачок для продовження роботи.
3
При в'язанні другого ковпачка, не обривати нитка, а пропустіть її через перший ковпачок, з'єднайте їх і обв'яжіть шістьма рядами стовпчиків без накиду. Потім в вийшла фігурку покладіть шматочок синтепону і продовжуйте в'язання, поступово зменшуючи кількість петель, щоб вийшов загострений кінець сердечка. Закріпіть нитку і обірвіть. До такого сердечку можна приробити шнурок або кільце для ключів.
4
Варіант 2.Первий ряд в'яжіть ниткою. Пров'яжіть 230 повітряних петель. Потім, починаючи з другої повітряної петлі, пров'яжіть в кожну петлю стовпчик без накиду. У другому ряду в кожен стовпчик без накиду пров'яжіть по 3 стовпчики з накидом. Білою ниткою пров'яжіть в кожен стовпчик попереднього ряду стовпчик без накиду.
5
У вас вийде довга стрічка, схожа на волан. З шматка пінопласту виріжте серце, а в його середині - ще одне, щоб вийшов товстий пінопластовий контур серця. Розкладіть пов'язану стрічку по цьому контуру, прикріплюючи шпильками. Готову валентинку прикрасьте квітами, стрічками, блискітками, стразами і т.д.