Як зробити пальчиковую ляльку. cltkfnm gfkmxbrjdst rerks.

Пальчикові ляльки - це фігурки, що надіваються на пальці рук. У психології існує такий термін, як «куклотерапія». Вона включає в себе саме роботу з пальчиковими ляльками і не тільки саму гру, але й розробку персонажів, самостійне виготовлення фігурок. Зробити їх можна різними способами - від самого простого (з паперу або картону) до більш складного (зшити або зв'язати).
Вам знадобиться
  • - щільний картон,
  • - кольоровий папір,
  • - клей,
  • - скотч,
  • - ножиці,
  • - фломастери,
  • - аксесуари для прикраси іграшки.
Інструкція
1
Крім терапії, гра з подібними ляльками розвиває в дитині допитливість, інтерес до творчості, допомагає позбавитися від сором'язливості і розвиває мову. Перш ніж приступати до виготовлення ляльок, виберіть казку, яку будете розігрувати з дитиною. Вибір може ґрунтуватися на вік дитини, його інтереси та вподобання.
2
Після вибору казки обговоріть кожного персонажа. Визначте, як він виглядає, якого розміру, які кольори переважають в його зовнішності. Зверніть увагу на характер героїв, дайте відповідь на запитання дитини, якщо вони є, і приступайте до створення ляльок.
3
На щільному картоні олівцем намалюйте форму голови і шиї персонажа. Так ви визначите розміри майбутньої ляльки. Шия повинна бути не коротше 5 см і не тонше 1,5 см. Акуратно виріжте вийшов образ.
4
Прикрасьте голову ляльки. Намалюйте очі, ніс, рот, з кольорового паперу зробіть вуха і прикріпіть їх за допомогою клею. Прикрашати ляльку можете на свій смак, а можете довірити цей процес дитині, адже у нього може бути власне бачення персонажа. Допомагайте йому, направляйте його дії, але при цьому не обмежуйте фантазію свого юного дизайнера.
5
Щоб приготувати так званий «наперсток» - тримач для ляльки, візьміть смужку паперу, поверніть її в трубочку і закріпіть клеєм або скотчем. До одного з кінців приклейте прикрашену голову ляльки. Інший отвір призначено для пальця. Ще простіше зробити ляльку з тенісного м'ячика або футляра від кіндер-сюрпризу. Досить зробити отвір для пальця і оформити іграшку.
6
Не зупиняйтеся тільки лише на виготовленні ляльки. Попрацюйте над іншими декораціями для вашого «спектаклю». З картону можна вирізати будиночок, паркан і інші елементи. Не забудьте про сцену і лаштунки. Нехай дитина самостійно зробить анонс уявлення, яке ви покажете глядачам. Те, що він сам брав участь у підготовці персонажів, додасть йому впевненості.