Як збільшити дальність прийому.

Прийом радіосигналів на видаленні від передавача не завжди буває задовільним. Поліпшити його можна, застосовуючи якісні антени та спеціальні підсилювачі.
Інструкція
1
Запам'ятайте правило: спільно з прийомними трактами застосовувати підсилювачі можна завжди, а спільно з передавальними - не можна майже ніколи, оскільки це може викликати вихід потужності випромінюваного сигналу за допустимі межі. Виняток становлять аматорські передавачі вищих категорій, де дозволені значні потужності, але і там не можна застосовувати підсилювачі з підвищеним рівнем внеполосного випромінювання. Пам'ятайте також, що підсилювач, розташований перед приймальним трактом, не можна вводити в режим генерації, інакше він почне випромінювати.
2
Приказка про те, що кращий підсилювач - хороша антена, має під собою реальну основу. Підключіть до приймача, телевізора зовнішню антену (навіть без будь-якого підсилювача) замість кімнатної, і ви самі в цьому переконаєтеся.
3
У випадку з передавальними трактами, вихідна потужність яких обмежена нормативними документами (GSM, WiFi, Сі-Бі, PMR і ін.), Використання зовнішньої антени є єдиним виходом, оскільки застосування підсилювача неприпустимо. Зрозуміло, апарат повинен мати роз'єм для підключення такої антени, а сама вона повинна бути розрахована на діапазон, в якому він працює.
4
Спрямована антена здатна як погіршити, так і поліпшити прийом - все залежить від правильності її використання. Направте її якомога точніше - тільки тоді вона повною мірою проявить свої властивості.
5
Якщо апарат не має гнізда для зовнішньої антени, в ряді випадків вирішити проблему невпевненого прийому можна шляхом його переміщення. Додайте приймач ближче до вікна, балкону, модем 3G або WiMax перенесіть на USB-шнурі в точку, де прийом краще, або помістіть в фокус параболічного відбивача, спрямованого на базову станцію. Приймач ГЛОНАСС або GPS в приміщенні, навіть якщо його стіни не залізобетонні, запрацює тільки поруч з вікном або балконом.