Як відновити форматований інформацію.

Випадкове форматування носія з потрібною інформацією - явище не таке рідкісне. Однак у цієї проблеми є рішення - відновлення, здавалося б, назавжди загублених файлів.
Інструкція
1
Оберіть одну з програм для відновлення даних. Прикладами можуть служити такі популярні продукти як UFS Explorer, R.saver, GetDataBack і т.п.
2
Скачайте і встановіть вибрану програму. Для цього запустіть інсталяційний файл, прочитайте ліцензію на використання, виберіть місце установки і за необхідності інші параметри.
3
Запустіть додаток. Після цього відбудеться автоматичне сканування, в результаті чого ви побачите список виявлених розділів. Виберіть той розділ, інформацію в якому потрібно відновити, після чого налаштуйте додаткові параметри. У їх якості можуть виступати тип файлової системи, кордон проведеного сканування, кодування, алгоритм, за яким буде здійснюватися сканування. Залежно від обраної програми установки можуть містити й інші пункти.
4
Запустіть сканування відповідного розділу. Залежно від його обсягу, способу підключення та інших характеристик, сканування може тривати від кількох хвилин до кількох годин. Після закінчення процесу у вікні програми будуть відображені знайдені файли і каталоги.
5
Визначте, які з файлів вимагають відновлення. Деякі програми підтримують можливість попереднього перегляду, що полегшує процес відбору. Виберіть і відзначте необхідні файли.
6
Щоб зберегти відновлену інформацію , клікніть по відповідній кнопці на панелі інструментів програми. Виберіть розташування для файлів. Зверніть увагу, що збереження неможливо на той розділ носія, на якому здійснювалося сканування. Тому виберіть небудь інший розділ жорсткого диска, або інше накопичувальний пристрій.
7
Якщо відновлення за допомогою одного з додатків не принесло результату - спробуйте інше. Різні алгоритми відновлення працюють по-різному.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qfKAt-U0k9s