Як вибрати підлогову сушарку для білизни.

На жаль, не у всіх квартирах є балкони, на яких господині могли б висушити свою білизну. Виходом з такої ситуації служать підлогові домашні сушарки, різноманітність яких сьогодні неймовірно величезна, що вимагає більш ретельного і вдумливого підходу до вибору сушарки, підходящою саме даному житлу.
Інструкція
1
Спочатку визначте місце, де планується розміщення підлогової сушарки: чи буде це кімната, лоджія, ванна або душова кабіна у ванній. Встановіть розміри вільної площі підлоги, що виділяється для сушарки, щоб після покупки не виникло проблем з її розміщенням.
2
Якщо вільного місця в квартирі достатньо, то зупиніть свій вибір на стаціонарній підлогової сушарці, оскільки вона більш міцна, стійка й довговічна. У неї немає розкладається механізму - самого уразливого місця в конструкції підлоги сушарки.
3
Для вузьких просторів вибирайте складаються моделі підлогових домашніх сушарок. Їх можна поставити в будь-якій кімнаті, а після висушування білизни легко і швидко прибрати в шафу або комору. При виборі такої сушарки уважно огляньте механізм складання, кілька разів розкладіть і складіть сушилку, упевніться в міцності і легкості ходу механізму.
4
Для сушки білизни в душовій кабіні вибирайте вертикальну напольную сушилку, оскільки вона дозволяє на маленькому просторі помістити велику кількість білизни , у тому числі і штори, простирадла, рушники.
5
Якщо потрібна невелика домашня сушарка, то вибирайте пластмасову конструкцію: вона легше, дешевше і не іржавіє.
6
При покупці металевої сушарки уважно огляньте її поверхню. Вона може бути зроблена з нержавіючої сталі, покрита емаллю або хромована. Останні коштують трохи дорожче, вони важче, але при цьому більш стійкі до іржі і якісніше. Відмінною особливістю нержавіючої сталі є характерний блиск металу. Переконайтеся також, що і струни виконані з нержавіючої сталі, оскільки деякі виробники можуть схитрувати і при якісному каркасі використовувати дешеві струни з алюмінію.
7
Особливу увагу приділіть поверхням емальованому сушарки, перевірте на відсутність сколів, подряпин і інших пошкоджень, інакше вона швидко покриється іржею і буде бруднити білизну.
8
Якщо напольную сушилку треба буде часто переставляти по квартирі, то пошукайте модель з коліщатками на ніжках. Вони суттєво полегшать її пересування, та й підлогу в цьому випадку не дряпається. Коліщатка перевірте на міцність з'єднання з каркасом і можливість їх заміни при поломці.
9
Оцініть відстань між двома струнами, яке має бути більше 6 см, тоді речі не торкаються один одного і швидше сушаться через інтенсивну циркуляції повітря між ними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B0J99ITTW3M
Просушити білизна вітерцем на вуличній мотузці, щоб воно просочилося ароматами квітів і трав, нині така розкіш доступна не багатьом. Перед тим як придбати сушилку для білизни в квартиру продумайте, де і як ви будете її встановлювати. Сушарки можуть стояти на підлозі і зміцнюватися на стінах. Якщо у вас є засклена лоджія, то найзручніше розвішувати білизну там.
Вам знадобиться
  • - підлогова сушарка
  • - настінна сушарка металева
  • - настінна сушарка струнна
  • - стельова сушарка з планками
  • - стельова сушарка зі струнами
Інструкція
1
Плитка сушілка.Определітесь з розмірами, це особливо важливо, якщо у вас вузька лоджія. Підлогові сушарки можуть бути хромовані і емальовані. Майте на увазі, що емаль, при необережному поводженні, може відколюватися, пошкоджене місце у сушарки покривається іржею, є ймовірність забруднити білизну. Підлогові сушарки легко складаються. Після зняття білизни таку сушилку легко прибрати за шафу або під диван.
2
Якщо у вас немає балкона, напольную сушилку розташуйте в кімнаті або в коридорі, а після використання приберіть до наступного разу. У зимовий період, при підвищеній сухості повітря від батарей, варто іноді висушувати білизну в квартирі, щоб зволожити повітря. На підлогових сушарках зручно провітрювати подушки і ковдри.
3
Настінна сушарка металліческая.Сушілка кріпитися на стіну у ванній або на лоджії. Кріплення повинен бути грунтовним, щоб під вагою білизни не випадало шурупи зі стіни. Сушарка являє собою складену гармошку. При покупці сушарки враховуйте довжину, на яку гармошка висувається вперед. Необхідно уважно оцінювати вагу білизни, яке припускаєте розвісити для сушіння.
4
Настінна сушарка струнная.На одній стіні під стелею прикріпіть дві металеві напрямні, між якими натягнуті струни з планками. Кінці струн зафіксуйте на стіні так, щоб зручно було дотягнутися рукою. Взявши в руки фіксатор, опускаєте вниз планку на струнах, вішаєте білизну і піднімаєте планку вгору.
5
Стельова сушарка з планкамі.Две металеві напрямні пригвинтите під стелею між двома протилежними стінами. Якщо стіни несучі, то сушарка буде міцно триматися. Струни, за допомогою яких опускаються планки для білизни, зафіксуйте на стіні під рукою. Білизна, висушене на планках, менше заламується на згинах, його зручніше гладити.
6
Стельова сушарка зі струнамі.Сушілку закріпіть під стелею на стінах. Білизна вішається на струнах. Щоб повісити білизну під стелю, вам, ймовірно, доведеться встати на табуретку. Натяг струн регулюється в блоках, які укріплені на стінах.
Корисна порада
Зайшовши в господарський магазин ви можете зустріти сушарки, які розташовуються на самій ванні і на батареї. Оцініть їх корисність для себе, покрутивши в руках або розглянувши в інтернеті.