Як витягнути симку з айфона. Як встановити пук код на опіраторе мтс.

Учасники стільникових телефонів прекрасно знають, що таке SIM-карта. Маленький шматок пластику, без якого телефон перестає функціонувати і стає, в кращому випадку, просто плеєром. Але іноді витягнути SIM-карту все ж необхідно. Як же зробити це власникам iPhone?
Вам знадобиться
  • -сотовий телефон iPhone;
  • -ключік для iPhone;
  • -скрепка.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити - це вимкнути телефон. iPhone, як і будь-яка інша складна і синхронізована техніка, дуже не любить, коли що-небудь відбувається не за інструкцією. Натисніть і утримуйте близько 5-ти секунд ту єдину кнопку включення-виключення, яка знаходиться на верхньому обводі корпусу, над дисплеєм. Побачивши напис Slide to power off, проведіть по ній пальцем для відключення iPhone.
2
Після того як телефон вимкнеться, огляньте апарат. Пам'ятайте, що Apple не передбачила знімною кришки у iPhone, тому щоб витягнути SIM - карту, не треба намагатися розкрити задню кришку пристрою. У багатьох моделях інших телефонів дійсно необхідно відкрити задню кришку і навіть витягнути батарею. Але це не так в iPhone.
3
Знайдіть зовнішній слот iPhone для SIM-карти між входами для навушників і підзарядки. Візьміть спеціальний ключик, який компанія-виробник iPhone Apple стала виробляти в комплекті з пристроєм, починаючи з моделі iPhone 3G. Акуратно, але впевнено вставте ключик в невеликий отвір на слоті і натисніть. Кришка слота повинна спружинити, а SIM-карта вискочити назовні. Постарайтеся не упустити карту вниз, особливо якщо ви вирішили провести операцію по заміні SIM-карти на вулиці. Розмір пластикової мікрокарточкі дуже невеликий, як виявляється з назви. Тому знайти її після падіння буде непросто.
4
Якщо спеціальний ключ від компанії Apple відсутня, тоді викличте на допомогу кмітливість і фантазію. Візьміть звичайну канцелярську скріпку. Зігніть її трохи під невеликим кутом і натисніть, використовуючи замість ключа (можливе використання шпильки з заокругленим кінчиком).
Зверніть увагу
Якщо слот перестав реагувати на натискання і SIM-карта не виходить, то можливо, виникла механічна проблема. У такому випадку необхідно звернутися в сервісний центр.
Корисна порада
Не тисніть занадто сильно, коли будите витягувати SIM.