Як забити цвях у пляшку. Як пробити скляну пляшку цвяхом.

В побуті часто виникає необхідність забити цвях в те чи інше місце для певних цілей. Як забити цвях в стіну, відомо всім, і ця процедура не викликає ніяких труднощів. Але іноді для деяких цілей необхідно забити цвях в пляшку, зроблену зі скла, що вже звучить набагато складніше.
Інструкція
1
Отже, якщо вам потрібно забити цвях в скляну пляшку, а під рукою у вас тільки звичайний молоток, зробіть наступне. Наберіть повну ванну води, тільки не гарячою. Опустіть в неї пляшку і повільно починайте забивати цвях за допомогою молотка. В таких умовах скло не піддається сильному впливу, тому не лопається і не тріскається. Будьте обережні, щоб не пошкодити пальці рук, оскільки утримувати пляшку у воді трохи складніше, ніж зазвичай.
2
Якщо у вас виникла необхідність прибити пляшку цвяхом, наприклад, до дерева, то виконайте наступні дії. Вам знадобиться трохи терпіння і вправності, але зазвичай така процедура не викликає особливих труднощів. Отже, для початку всередину пляшки через горлечко засуньте дріт. Після цього візьміться рукою за більш довгий кінець дроту і вивісите пляшку на упирається в пляшкову стінку зсередини вістрі.
3
Чітко навпроти цього вістря почніть легенько постукувати по стінці пляшки невеликим каменем. Камінь міцно тримайте в руці, щоб він не бовтався. Навпаки вістря скло повинне почати трохи кришитися і тріскатися. Через деякий час ви побачите утворену дірку. Поверніть пляшку іншою стороною так, щоб перед вами було місце чітко навпроти першого отвори. Виконайте з ним ту ж процедуру, що і з першою. Слідкуйте, щоб отвір був розміром строго з діаметр цвяха.
4
Тепер просуньте крізь отвори цвях і акуратно прибийте до дерева. Головне правило - робіть все повільно, але впевнено. Не здійснюйте різких і грубих рухів, оскільки скло може різко тріснути або розбитися.
5
Якщо ж такий варіант у вас зовсім не виходить здійснити, скористайтеся невеликою хитрістю. Просто вбийте цвях безпосередньо в дерево і загніть його плоскогубцями. Вибирайте цвях середнього або великого діаметру, щоб він зміг витримати пляшку. Тепер просто повісьте пляшку на загнутий цвях , використовуючи дріт для петлі або будь-які інші підручні матеріали.
Занадто тендітна або тверда поверхня може стати справжньою проблемою, якщо потрібно забити цвях . А якщо цвях додачу ще й зроблений з м'якого металу або у нього невеликі розміри, то краще дізнатися, як впоратися з цим завданням.
Інструкція
1
Якщо перед вами бетонна або цегляна стіна, а вам потрібно у що б то не стало забити в неї цвях , краще не намагатися зробити це одним тільки молотком. Найкраще, візьміть перфоратор або ударну дриль зі свердлом по бетону і просвердлите отвір, який би на пару міліметрів перевищувало діаметр цвяха. Зробіть ножем дерев'яну «пробку», відповідну розмірам отвори, і вбийте в стіну спочатку пробку, а вже в неї цвях .
2
Якщо цвях потрібно вбити в досить тендітну деревину, яка напевно трісне від цвяха, то слід скористатися дрилем і свердлом. Підберіть свердло на міліметр менше, ніж діаметр цвяха і просвердлите отвір. Після цього можна не побоюючись забивати цвях , який не зашкодить деревину, але при цьому буде добре в ній триматися.
3
Якщо цвях має невеликі розміри і утримати його руками ніяк не вдається - не варто бити себе по пальцях, візьміть плоскогубці і, утримуючи ними цвях , забийте його, прибравши в кінці плоскогубці. Те ж саме можна порекомендувати, якщо цвях занадто довгий і гнеться під ударом молотка.
4
Не використовуйте для вбивання дрібних цвяхів занадто важкий і великий молоток - такий інструмент буде неминуче гнути цвяхи, змушуючи вас нервувати. Краще взяти легкий молоток невеликого розміру, який дозволить наносити короткі й точні удари. Для великих цвяхів, навпаки - використовуйте важкий молоток чи маленьку кувалду.
5
Якщо вам потрібно прибити плінтус, лиштва, рейку або інші дерев'яні планки, то не слід відразу до кінця забивати в них цвяхи. Залишайте їх на кілька міліметрів «недобитими», щоб у разі перекосу що прибивається планки можна було витягти цвяхи і поправити ситуацію. Пам'ятайте, що вийняти вбитий до кінця цвях не пошкодивши поверхню, в яку він вбитий, дуже не просто.