Як записати відео на навігатор.

Основна мета навігаторів полягає в складанні маршрутів прямування. Однак більшість пристроїв підтримує також роботу з відеофайлами, перегляд яких може скрасити час у дорозі. Для цього потрібно лише записати відео на навігатор.
Інструкція
1
Підключіть навігатор до комп'ютера за допомогою USB-шнура. Для цього один кінець шнура вставте у відповідний роз'єм пристрою, а інший - в комп'ютер. Після цього натисніть на навігаторі кнопку включення.
2
Через кілька секунд комп'ютер визначить підключення нового пристрою. При необхідності автоматично будуть встановлені необхідні драйвери для роботи навігатора як змінного носія інформації. Перед початком роботи дочекайтеся повного виявлення пристрою і установки драйверів.
3
За допомогою провідника операційної системи відкрийте папку з відеофайлами, які необхідно записати. В іншому вікні відкрийте папку навігатора, куди буде здійснюватися запис. Як правило, вона носить відповідну назву, наприклад, Video. Скопіюйте необхідний відеофайл, клікнувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши «Копіювати», а потім вставте в папку навігатора, клікнувши по вільному місцю правою кнопкою миші і вибравши «Вставити».
4
Якщо ви звикли користуватися файловими менеджерами, а не стандартним провідником, запустіть відповідну програму. В одному її вікні відкрийте папку з відео, а в іншому папку навігатора, призначену для запису. Виберіть відеофайл, який потрібно переписати, і натисніть кнопку «Копіювати». Якщо необхідно записати кілька файлів, повторіть цю процедуру з кожним з них або спочатку виділіть всі, а потім скопіюйте їх.
5
Якщо навігаційний пристрій підтримує роботу з картами флеш-пам'яті, скористайтеся наступним способом. Вийміть карту пам'яті з навігатора, після чого вставте її в картрідер комп'ютера. Після визначення системою підключеного знімного носія інформації перепишіть одним із способів необхідні відеофайли на карту пам'яті. Після цього вийміть її з комп'ютера і знову вставте в навігатор.