Як підключити до комп'ютера Philips xenium. настройка e-mail на филипс х518.

Власникам телефонів Philips Xenium досить часто необхідно підключити пристрій до комп'ютера або ноутбука для завантаження нової інформації в телефон або підключення до інтернету. Процес підключення мобільного телефону докладно описаний в інструкції, проте, якщо у вас її не виявилося, то скористайтеся нижченаведеними рекомендаціями. Дана інструкція застосовна практично до будь моделям телефонів, включаючи Philips Xenium х518 і Philips Xenium v816.
Інструкція
1
Отже, щоб підключити телефон Philips Xenium до ноутбука або комп'ютера , для початку встановіть на своєму персональному комп'ютері спеціальне програмне забезпечення для підключення Philips Connect. Воно повинно поставлятися в комплекті з телефоном. Якщо його немає, скачайте програму на офіційному сайті компанії Philips.
2
Далі підключіть телефон за допомогою одного із способів: кабель USB, функція Bluetooth (якщо вона доступна і на вашому ПК) або Port.
3
Приєднавши телефон, виберіть у програмі підключення Philips Connect пункт меню «З'єднати». Комп'ютер розпізнає новий пристрій і автоматично встановить всі необхідні драйвера. Тепер ви можете працювати з телефонною книгою, встановлювати додатки і теми, синхронізувати телефон з комп'ютером, поповнювати колекцію музичних і відео файлів.
4
Якщо програма Philips Connect не розпізнали ваш апарат, перевірте ще раз правильність підключення. Переконайтеся, що кабель не містить несправностей або, що функція Bluetooth включена на обох пристроях.
5
Якщо телефон все ще не підключається, відправте через програму Philips Connect настройки безпосередньо в телефон, щоб він був правильно визначений і підключений. Зробити це можна за допомогою GPRS або 3G.
6
Якщо ви хочете підключити телефон Philips Xenium до ноутбука або комп'ютера для виходу в Інтернет, зробіть наступне. У тій же програмі комунікації на ПК виберіть пункт «Share Internet Connection», щоб дозволити ПК використовувати підключення телефону до інтернету.
7
Якщо у вас все ще виникають проблеми з підключенням, скачайте докладну інструкцію до своєї моделі телефону з інтернету або зверніться безпосередньо до виробника телефонів, щоб уточнити, чи не має ваш апарат будь-яких несправностей в роботі. Крім цього, спробуйте також перевстановити на ПК програму підключення Philips Connect - може бути, проблема ховається в ній, а в не в самому телефоні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iQl0275sJ8M
Зверніть увагу
Програма для синхронізації мобільних телефонів з комп'ютером, головна особливість якої - універсальність. Програма дозволить копіювати з телефону на жорсткий диск комп'ютера список контактів і змісту SIM-карти і т.д. Підтримка ранніх моделей телефонів (Nokia 6210 з Bluetooth, 6310/6310i, 8910/8910i, Philips Fisio 820, Ericsson R520m, Ericsson T39m, Sony Ericsson T68/T68i/T610).
Корисна порада
Для того, щоб синхронізувати мобільний телефон з комп'ютером, необхідно: 1. Провід типу data-кабель, usb-кабель або наявність bluetooth, wifi в кожному пристрої. P.S. Якщо в списку немає програми під вашу модель телефону, не біда. Можете скачати універсальну, типу Sync Station, Mobile Media Browser і т. Д. Завантажити програму синхронізації для LG, Nokia, Panasonic, Philips, Sagem, Samsung, Sharp, Siemens, SonyEricsson якнайнижче.