Як перевірити штрих-код товару. Як перевірити хто виробник коду.

На кожен товар існує номер, зареєстрований офіційно і представляє собою етикетку з чорно-білими смужками. Під ними розташовується ряд цифр. Це і є штрих- код продукту, здатний багато розповісти про товар, його можна легко перевірити.
Інструкція
1
Візьміть до відома, що справжність штрихового код а товара можна перевірити для того, щоб дізнатися інформацію про країну-виробника даного продукту, чи існує компанія-виробник, назва якої зазначено на смугастій етикетці і чи пройшов цей товар офіційну реєстрацію. Найпоширеніші код и - це EAN-13 і UPC. Перший містить 13 цифр і є європейським, а другий застосовують в США і Канаді, в ньому можна нарахувати 12 числових знаків.
2
Зверніть увагу, що наявність штрих- код а аж ніяк не гарантує високу якість товара , він лише є ідентифікатором, здатним засвідчити справжність найменування продукції певного виготовлювача. Завдяки штрих- код у, або унікальним номером продукту, можна дізнатися, оригінальний товар ви тримаєте в руках або підробку. Штриховий код виконує роль ідентифікатора, і його наявність зовсім не гарантує якість товара , але визначає його справжність, т.к. кожне найменування продукції конкретного виробника має свій унікальний номер.
3
Майте на увазі, що сьогодні існують спеціальні сайти, на яких можна в лічені секунди перевірити штрих- код в режимі теперішнього часу. Для цього достатньо ввести номер в спеціальне поле, і ви отримаєте вичерпну інформацію про товар. Здійснити перевірку-он-лайн можна, наприклад, тут http://www.tehreg.ru/scode.htm.
4
Якщо ви побачите на товарі напис: «Вироблено в Англії», а штрих- код при цьому не відповідає даній країні, не панікуйте. Насправді можуть знайтися об'єктивні причини цього. Наприклад, фірма-виробник була зареєстрована в тій країні, в яку спрямована її продукція на експорт. Або, можливо, товар був зроблений на дочірньої компанії. А, може бути, ліцензія на товар була отримана в іншій країні. Ще однією причиною можуть бути декілька фірм з різних держав, які вирішили утворити концерн.