Як зробити красиві бутерброди.

Бутерброди , що подаються до святкового столу, обов'язково повинні бути красиво оформлені. Та й повсякденні бутерброди будуть виглядати апетитно, якщо в процесі приготування буде задіяна ваша фантазія і знання про деякі кулінарних правилах.
Вам знадобиться
  • - хлібобулочні вироби;
  • - масло;
  • - соуси;
  • - закусочні продукти;
  • - яйця;
  • - овочі;
  • - зелень.
Інструкція
1
Приготування бутербродів почніть з підготовки хлібної основи. Пам'ятайте, що час від приготування до подачі на стіл має бути мінімальним, щоб уникнути обвітрювання і намокання. Який би сорт хліба ви не вибрали, скибочка не повинен бути товще 1 сантиметра. В якості хлібної основи найкраще брати вчорашні вироби, так як вони краще ріжуться, а, отже, не будуть деформуватися. Кірку бажано видаляти. Для додання основі оригінальної форми використовуйте формочки для печива. При використанні жирних продуктів в якості закуски віддавайте перевагу житньому хлібу. Для інших видів закуски добре підходить батон або пшеничний хліб. А також гарно виглядають відкриті бутерброди на грінках і крутонов.
2
Наступний етап у приготуванні бутерброда полягає в покритті хлібної основи шаром вершкового масла. Для отримання рівного шару використовуйте розм'якшене масло. Якщо ви готуєте бутерброди з рибою або ікрою, наріжте заморожене масло рівними красивими шматочками і покладіть тільки з одного боку або в центрі бутерброда. Якщо ви використовуєте нежирну закуску, збийте масло з хріном, їдальнею гірчицею або відповідним за смаком соусом, нанесіть його по краях хліба за допомогою кондитерського мішка з декоративною насадкою. Особливо ефектно виглядає томатне і зелене масло.
3
Закусочні продукти підбирайте таким чином, щоб вони були сумісні за смаковими якостями і кольором. Рибу, птицю та інші закуски нарізайте акуратними порційними шматочками. Овочі та яйця оформляйте за допомогою спеціальних ножів для карвінгу. Дуже красиво виглядають бутерброди, доповнені спіральками або скибочками лимона.
4
Для того щоб бутерброди виглядали більш барвистими і апетитними, прикрашайте їх свіжою зеленню. Перед прикрасою зелень обов'язково потрібно помити і обсушити за допомогою серветок.